Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

fureszt által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
fureszt
6 élménybeszámolót írt
6
10 éve tag
2016.01.31. 16:11
Persze, hogy nincs gazdája. Ez már akkor kitűnt amikor az északi pályákon megépítették a sífelvonót anélkül, hogy tisztában lettek volna vele, hogy ott hóágyúzni nem lehet. Nem is tudom beindították-e valaha az ottani felvonókat. Aztán meg a hozzájuk való feljutás is korlátozott. Mint a fórumozóktól megtudtam hétvégén csak a 10óra előtt érkezőket fogadják. Hát van ilyen vállalkozó aki nem törődik vele mennyi ember veszi igénybe a szolgáltatásait? Megépít egy felvonót amit nem tud használni? Szerintem ilyen ember nincs. Csoda hogy ennek ellenére működik. Lehet lelekes amatőrök csinálják szívességből az üzemeltetést.
Előzmény: (Viri 186954)
fureszt
6 élménybeszámolót írt
6
10 éve tag
2016.01.31. 16:05
Köszönöm az infót mi sajnos dél körül érkeztünk és a lejjebbi lehetőségek is mind telítettek voltak, de akkor türelmesen várjuk a nagy havazást addig meg messze elkerüljük a Kékest
fureszt
6 élménybeszámolót írt
6
10 éve tag
2016.01.31. 16:02
Köszönöm én is ezt nem értettem miért nem üzemeltetnek egy kisbuszt. Nem éri meg nekik?
fureszt
6 élménybeszámolót írt
6
10 éve tag
2016.01.31. 16:01
Köszönöm, azért Mátraszentistvánon nem volt rossz (oda mentünk át). Még nagy sorok sem voltak
Előzmény: (4.0 186753)
fureszt
6 élménybeszámolót írt
6
10 éve tag
2016.01.25. 10:32
Kedves Zoli!
Köszönöm reméltem, hogy nem ez lesz a válasz. De akkor beletörődök. A busszal sajnos rossz tapasztalatom van. Igaz nem most talán két évvel ezelőtt 5 gyerekkel és a férjemmel próbáltunk rá felszállni Mátraházán de amikor meglátott minket, hogy ennyien vagyunk és a léceket, közölte, hgy nem férünk be.
Köszönöm:Zsuzsa
Előzmény: (TZoli 186689)
fureszt
6 élménybeszámolót írt
6
10 éve tag
2016.01.25. 08:51
Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni. Mi tegnap vasárnap szerettünk volna síelni a Kékesen, de a rendőrök visszafordítottak a fenti parkolóból, hogy megtelt. De hiába mentünk le Mátraházára onnan nem indultak sibuszok (pedig még telefonon is érdeklődtünk). A Mátraházi büfés szerint ez rendszeresen előforduló probléma.Ti hogy oldjátok meg a feljutást?
Köszönöm:Zsuzsa
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.