Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

grisly által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
grisly
3 élménybeszámolót írt
3
14 éve tag
2010.04.11. 16:28
Tegnap jöttem haza a Lungau régióból.

Jól éreztem magam, Lessach falucskában laktam a Haus Kramer nél, ugye magyarok, szerintem jó áron kb 1200 méter magas képeslapszintű hely. 4 síterep érhető el innen: a leghíresebb talán Obertauern az kb 38 km re van onnan, a másik három kb 15-20km re, nevezetesen Grosseck 2411m, Katschberg-Ainek 2220m (iszonyat körpanoráma) és Fanninberg. A legutóbbit már kihagytam, mert három napot síeltem. Alul már vizesednek a pályák, azonban a felső szakaszokon prímákat síeltem és napoztam, le is égtem kissé. Volt olyan hütte, hogy rövidnacira öltöztem és úgy ittam a söröcskét. Mint mondjak, tátottam a számat ás nem tudtam betelni a hegyekkel. van két vár is arrafelé és remek kirándulóhelyek.
A szállásom reggelivel együtt 20 euro volt, nem kell annyira félni az osztrák áraktól, persze a hüttékben 3-4 euro egy sör, de a Hoferben már fél euro, úgyhogy este szépen lehet azt kortyolgatni, de táskába is kivihető. Vagy szintén Hoferben vásárolva otthon össze lehet hozni délutánra egy hidegtálat. Utánaolvastam, hogy a környék híres a tiszta levegőjétől, engem kb újjászült az a néhány nap. kb 6 óra oda az út, érdemes felkészülni, hogy sok alagút van és kanyargós, mivel nekem van egy kis tériszonyom, egy kissé hm félinkéztam, de hát a lifteken is szoktam kapaszkodni:)))
grisly
3 élménybeszámolót írt
3
14 éve tag
Topik: Bukovel
2010.02.06. 18:10
Jó volt a hó, minden pálya oké, kicsit néhol jeges (nekem)
utak járhatóak, Bíró András jól van:) Menjenek többen, megéri, otthon éreztem ott magam (12 en voltunk)

lifteknél max 5-talán néha 10 perc, de sokszor semmi vagy 1-3 perc, nem mértem, halad
Bukovel, a csúcson
201002021168.JPG
a Tisza
ez volt a kedvenc liftem 8km/h val ment gps szerint, 15 perc volt egy full kanyar
201002011157.JPG
Bukovel és Kőrösmező között
menet közben, az Ukrán háttal síel
Kőrösmező
15 ilyen felvonóval szerelkeztek fel az ukránok
Bukovel
201004091293.jpg
grisly
3 élménybeszámolót írt
3
14 éve tag
Topik: Bukovel
2010.02.05. 12:39
tegnap jöttünk haza. Körösmezőn szállás 4300 ft reggel+vacsi, hétköznap 9h ig az aznapi jegy kb 3000ft, ezért kapsz egy ausztria szintő jó síterepet doppelmayr felvonókkal.
ami hátrány rossz utak és kissé körülményes határátkelés.
többi le van írva.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.