Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Marcelo által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Marcelo
1 élménybeszámolót írt
1
12 éve tag
Topik: Isola 2000
2018.12.12. 20:36
Ahogy Nizzában ülök egy pohár remek borral a kezemben, egészen hihetetlen, hogy pár órája még itt síeltem. 5 és fél után ma volt először léc a lábamon, és Isola 2000 jó választásnak bizonyult. Szezon előtt vagyunk, úgyhogy még nem volt minden lift és pálya megnyitva, de így is sikerült elfoglalni magamat.

Ami jó volt:
- mindenki kivétel nélkül baromi kedves és segítőkész volt, a csúcsfelvonónál 2x is megkérdezték, mennyire tetszik a kilátás és a terep, egy másik, kisebb felvonónál emlékeztek rám, és ismerősként üdvözöltek megint
- bár ma szinte senki sem volt fent, ránézésre a kapacitással még a főszezonban sem lehet túl sok gond, minden főlift 4-6+ személyes
- a pályák döntő többsége be van ágyúzva / kezelve van, főleg reggel egy élmény volt lecsúszni
- a terep tengerszint feletti magassága és elhelyezkedése garantálja a sok hót, jobb napokon pedig szinte biztos a napsütés / jó kilátás + Nizza is a szomszédban van

Ami rossz lehet (engem nem érdekelt):
- relatíve sok a húzólift, ezek nagy része baromi nagyot ránt indításkor (ezt én szeretem, mert gyári hibás vagyok)
- az ülőlifteken nincs bubi, és összesen két kabinos lift van... ma -12 fok volt, tehát félig fagyhalál, ez engem nem zavart, mert felvettem még egy pulcsit, de aki a hidegre érzékeny, az itt szenvedni fog, ha nem süt a nap
- a liftek / ülések nincsenek takarítva: aki Osztrákiához szokott, szenvedni fog, én csak röhögtem, és letakarítottam az ülést magamnak
- a terep kicsi - ha az összes lezárt pálya nyitva lett volna, 2 nap után akkor is unatkoztam volna
KIEMELT SÍTÁBOROK
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
INGYENES TANÁCSADÁS
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.