Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

dokident által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (8)Időben csökkenő Időben csökkenő
dokident
8 élménybeszámolót írt
8
17 éve tag
2007.03.25. 13:15
És a hó továbbra is esik.Szóval aki mostanában megy ki, az kiváló viszonyokkal találkozhat.Szerintem akár 1 napra, vagy akár 3-4 napra is érdemes kimenni, főleg ha a szálláshoz ingyenes síbérlet jár néhány helyen.
dokident
8 élménybeszámolót írt
8
17 éve tag
2007.03.20. 17:43
Visszatért a tél!
Maribor - 50 cm
Kope - 90 cm
Ribinsko Pohorje 100 cm
Rogla - 100 cm!!!
Golte - 70 cm
Krvavec - 150 cm
Krajnska Gora - 50 cm
Kanin - 250 cm
Bohinj - 175 cm


és a napokban még további friss hó várható
dokident
8 élménybeszámolót írt
8
17 éve tag
Topik: Rogla
2007.03.11. 13:13
Sziasztok

Néhány szó a roglai helyzetről:
A napokban lehullott eső és meleg jelentősen megtépázta a pályákat. A jurgovoi részt be is kellett zárni. A pályákat de. jégpáncál, du.-ra a naposabb részeket kása jellemzi. A hóágyukat este és éjjel nem igazán használják (sajnos).
Talán a jövő hét vége felé várható még kisebb havazás.
Jelenleg inkább a Krvavec tűnik megfelelő választásnak, a maga 110 cm hóvastagságával.
üdv
dokident
8 élménybeszámolót írt
8
17 éve tag
Topik: Krvavec
2007.03.09. 17:49
Sziasztok

Volt vki mostanában a Krvavecen?Csak azért kérdezem, mert kicsit furcsállom, hogy 110 cm-es havat írnak a honlapon (a webcam képekből én azt nem tudom megmondani hogy 20 vagy 110 cm -e).Eközben közeli síterepeken (50-100 km,hasonló magasságban), pl. a Golten, vagy Roglán már hóhiánnyal küszködnek, ill. pályákat kellett bezárni az enyhe időjárás miatt, sőt Maribor már határozatlan időre be is zárt.

köszi a válaszokat
dokident
8 élménybeszámolót írt
8
17 éve tag
Topik: Rogla
2007.02.12. 17:21
Sziasztok

Én már 2szer voltam Roglán (legutóbb éppen 1hete) és a napi diákjegy kapcsán csak azt tudom mondani, embere válogatja hogy ki kéri a diákigazolványt és ki nem. Tőlem 2ből 1szer kérték. Az én hazai egyetemi diákomat elfogadták.
Napi diákjegy 22,5 Euro.
Amúgy idén nagyot csalódtam a roglai pályákban, nagyon nem figyeltek oda a karbantartásukra, főleg a Jurgovoi részeken. Tiszta jég volt az egész.
dokident
8 élménybeszámolót írt
8
17 éve tag
Topik: Golte
2007.02.10. 12:20
Sziasztok

1 hete jöttem vissza a Goltéról, és csak pozitívan tudok róla beszélni.Karbantartott pályák, kedvező árak, napsütés, kevés ember (nincs nagy sorbanállás), viszonylag jó felvonók jellemzik.
A napi diákjegy a legolcsóbb 17 Euro.Ha mindennap megveszed, akkor is napi 2-3 Eurot nyersz, még egy több napos bérlethez képest is.Mellesleg senki nem kérdezi meg h ténleg diák vagy- e!
Sztem mindenben jobb mint rogla vagy Maribor, úgyh mindenhinek csak ajánlani tudom.
dokident
8 élménybeszámolót írt
8
17 éve tag
Topik: Rogla
2007.01.23. 16:33
Itt egy kis segítség a pályákhoz:

http://www.rogla.si/cgi-bin/cms.cgi?doc=12822&sid=7qYVt6TTAbVCKfq3

A hegy lábánál a termált próbáljátok ki.Nagyon jó. Ha van érvényes síbérletetek, még olcsóbb is.

Ja és tavaly még júniús első hetében is lehetett síelni!
dokident
8 élménybeszámolót írt
8
17 éve tag
2007.01.20. 11:28
sziaztok!

Aki tud olcsó szállást (20-25 euro) néhány napra Mariborban, az legyenszíves írjon.
Esetleg webcím is jól jönne.

köszi
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.