Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

eszito által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
eszito
5 élménybeszámolót írt
5
12 éve tag
2012.02.24. 09:12
Szerdán és csütörtökön újra síelhettünk a nagyszerű pályán, remek napot töltöttünk el.
Ezúttal egy ismerős család is velünk tartott, akikkel együtt járunk Ausztriába, el voltak ájulva nem gondolták volna, hogy ilyen körülmények között lehet itthon síelni.
Kicsit sok volt most a mazsola, a koccanásos balesetek. Amit én ki tudok kerülni de a 3,5 éves (a legtöbbjüknél jobban síel)kisfiam nehezebben de még veszélyesebb ha őt nem tudják.
A csákányos problémát én úgy oldottam meg, hogy amikor a férjem vitte a gyereket én hirtelen szó nélkül odapattantam egy Úr mellé, kissé meglepődött de nem szólt semmit.
A no picnic felirat jogos, egy tetemesebb összeget otthagytam ebédre és az alsó szinten mindenki a szendvicsét és az otthonról hozott teáját majszolta 3 asztalnál, úgy szorítottak nekem egy idő után helyet.No comment
eszito
5 élménybeszámolót írt
5
12 éve tag
2012.02.13. 20:31
a WC-t elfelejtettem írni az értékelésemben, tényleg gáz főleg gyerekkel,hogy nincs a parkolónál.Ezt az egy negatívumot véltem felfedezni a pályán
eszito
5 élménybeszámolót írt
5
12 éve tag
2012.02.09. 08:44
Tegnap voltunk Mátraszentisvánon síelni és csak pozitív dolgokat tudok írni.A pálya kifogástalan,a hütte osztrákokat megszégyenítő módon néz ki és az ételek is kifogástalanok voltak az itt dolgozók munkáját gondolom ha már volt itt vki nem kell bemutatni.Fergeteges napunk volt.Mi 20 éve kizárólag Ausztriába járunk síelni de a gyerek miatt végre rá tudtam beszélni a férjem egy közelebbi pályára és Ő is élvezte ami nagy szó,főleg úgy, hogy egy hete voltunk Ausztriában és még friss az élmény.
KÖSZÖNJÜK.
eszito
5 élménybeszámolót írt
5
12 éve tag
2012.01.13. 21:23
Köszi szépen az infot kihasználom edina
eszito
5 élménybeszámolót írt
5
12 éve tag
2012.01.13. 20:41
3,5 éves fiam mellé keresek síoktatót neukirchenbe jan.29-feb.3 között itthon kb. 2 hónapja jár a fogarasi síiskolába köszi Edina
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.