Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Gacmo által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
Gacmo
5 élménybeszámolót írt
5
14 éve tag
2010.02.09. 10:27
Engem is erdekelne a dolog. Meik napra gondoltal?
Előzmény: (pgyongyi 83514)
Gacmo
5 élménybeszámolót írt
5
14 éve tag
2010.02.02. 15:24
Szia Mark,

hat hogy mi lesz meg hetvegeig csak a jo eg tudja :) egyebkent jo a palya, csak egy reszen vannak kovek, az pedig az a meredek resz a vege fele. a palya tobbi resze jo volt. Ha fog meg havazni a heten, marpedig josoljak a havat, akkor meg jobb lesz, ha meg a ratrakkal is atmennek rajta, akkor szerintem nem lesz gond vele.
Előzmény: (cs.mark97 82841)
Gacmo
5 élménybeszámolót írt
5
14 éve tag
2010.02.01. 14:32
Sziasztok!

En tegnap voltam itt. Az elmult napok havazasainak koszonhetoen hohiany nincs.Egesz ido alatt havazott es fujt a szel de a sieles elmenye feldtette a morcos idojarast.
A feljutas a parkoloig nem volt egyszeru, ezert ajanlanam mindenkinek hogy holancot vigyen magaval.
A palyak kivaloak voltak. A 40-50cm dongolt retegen 20-30cm friss porho volt. Minden palya sielheto volt, a hosszu kek is, szoval le lehetett sielni egeszen a kasszaig. Ezen a szakaszon azonban csak 30-40cm termeszetes ho volt, sok helyen kovek voltak.

A sorbanallas 0 volt, korulbelul 40-en lehettunk a palyakon. Az ulos felvonon kivul csak a hosszu tanyeros ment. Mikor odaertunk meg ment a masik rovid tanyeros is, de gondolom a keves ember miatt leallitottak.
Gacmo
5 élménybeszámolót írt
5
14 éve tag
Topik: Zdiar
2010.01.30. 21:26
Szia Tomba,

en par oraja voltam Bachledova Dolina-n. A hoviszonyok nagyon jok, Bachledovan 70cm, Jezerskon 80cm kemenyre dongolt, a tetejen porho. Szinte egesz nap havazott ma, es most este meg jobban rakezdett, szoval hohianytol nem kell tartani.

Bachledovan a hosszu kek szakasz szerintem hagyott nemi kivannivalot maga utan, eleg jeges volt nehol es lattam egesz veszelyesnek tuno jeg-rogoket is.
Jezerskon mar sokkal jobb korulmenyek voltak, a 4-es palya kivalo minosegu volt, igaz delutan mar kisse jegesedett, es sok hobucka kepzodott a letolt ho miatt, de elvezheto volt. A 3-as palya mar kicsivel jegesebb volt egesz nap, de gond nelkul lehett ott is sielni. A 6-oson csak egyszer csusztam, ratrak nyomokon...szinte senki sem hasznalta azt a palyat.

A felvono varakozasi ido szinte 0. A jezersko-i 4 szemelyes ulos felvononal kellett neha 3-4 percet varakozni, viszont a tanyerosnal semmit. En inkabb az utobbit hasznaltam a zero varakozasi ido miatt, es mert kb 5 perccel hamarabb fent van mint az ulos.
Előzmény: (Tomba74 82103)
Gacmo
5 élménybeszámolót írt
5
14 éve tag
2009.09.10. 14:48
Sziasztok,

vannak tapasztalatok Decemberbol? Van ho mar oankor? Tervezunk menni December elso feleben es erdekelne hogy kb. mire szamitsunk.
KIEMELT SÍTÁBOROK
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
INGYENES TANÁCSADÁS
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.