Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Balázs77 által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
Balázs77
5 élménybeszámolót írt
5
15 éve tag
2009.10.08. 09:21
Sziasztok!

Januárban mennék síelni Les 2-be, voltam tavaly is, fantasztikus volt, 2 méter hó, szikrázó napsütés. Idén is mennék, csak sajna úgy néz ki, nincsen kivel. Ha valakinél van hely esetleg akkor szeretne menni, de nincsenek elegen, vagy hasonló cipőben jár (engem elhagyott a barátnőm, akivel jártam), akkor írjon. Ha valaki még nem volt, ajánlom, fantasztikus hely!!

Üdv.

Balázs

Ja igen. Eddig 3 hét síelésen vagyok túl, de van saját lécem (salomon xwing4) és lejövök bárhol. Tavaly voltam Les Orres-ban, ott minden pályán lejöttem.
Balázs77
5 élménybeszámolót írt
5
15 éve tag
2009.01.09. 13:48
Szia!

Én is itt tanultam és a 3. napon ment a piros pálya is, azt hiszem teljesen be is síeltük. Sajna még nincsen kivel mennem....
Balázs77
5 élménybeszámolót írt
5
15 éve tag
2009.01.09. 09:55
Sziasztok!

Én január végére terveztem a síelésemet a barátnőmmel, ki is vettem szabadságot, de sajnos úgy néz ki, hogy bemondta az unalmast. Tavaly kezdtem síelni, már saját lécem is van és nagyon tetszik. Csak az az egyetlen bajom, hogy nincsen kivel elmenjek síelni. Ha esetleg valaki, vagy valakik mennek csoportos útra és véletlenül nem lennének meg az apartmanban, én szívesen csatlakoznék, mert nagyon szomorú lennék, ha nem tudnék síelni menni, mert nagyon tetszik. Ha valaki ebben esetleg tudna nekem segíteni azért nagyon hálás lennék!

Segítségeteket előre is köszi: Balázs

Elérésem leonito77@gmail.com
Balázs77
5 élménybeszámolót írt
5
15 éve tag
2009.01.09. 09:54
Sziasztok!

Én január végére terveztem a síelésemet a barátnőmmel, ki is vettem szabadságot, de sajnos úgy néz ki, hogy bemondta az unalmast. Tavaly kezdtem síelni, már saját lécem is van és nagyon tetszik. Csak az az egyetlen bajom, hogy nincsen kivel elmenjek síelni. Ha esetleg valaki, vagy valakik mennek csoportos útra és véletlenül nem lennének meg az apartmanban, én szívesen csatlakoznék, mert nagyon szomorú lennék, ha nem tudnék síelni menni, mert nagyon tetszik. Ha valaki ebben esetleg tudna nekem segíteni azért nagyon hálás lennék!

Segítségeteket előre is köszi: Balázs

Elérésem leonito77@gmail.com
Balázs77
5 élménybeszámolót írt
5
15 éve tag
2009.01.09. 09:53
Sziasztok!

Én január végére terveztem a síelésemet a barátnőmmel, ki is vettem szabadságot, de sajnos úgy néz ki, hogy bemondta az unalmast. Tavaly kezdtem síelni, már saját lécem is van és nagyon tetszik. Csak az az egyetlen bajom, hogy nincsen kivel elmenjek síelni. Ha esetleg valaki, vagy valakik mennek csoportos útra és véletlenül nem lennének meg az apartmanban, én szívesen csatlakoznék, mert nagyon szomorú lennék, ha nem tudnék síelni menni, mert nagyon tetszik. Ha valaki ebben esetleg tudna nekem segíteni azért nagyon hálás lennék!

Segítségeteket előre is köszi: Balázs

Elérésem leonito77@gmail.com
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
KIEMELT SÍTÁBOROK
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.