Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

kanrich által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (7)Időben csökkenő Időben csökkenő
kanrich
7 élménybeszámolót írt
7
16 éve tag
2018.12.01. 09:16
Nem hiszem hogy a zokni lenne az, mivel több zoknival is csinálj, illetve ha nem húzom olyan szorosra a csattot, akkor a "sérülés" amit okoz, kisebb mértékű.
kanrich
7 élménybeszámolót írt
7
16 éve tag
2018.11.30. 13:23
Sziasztok,

az egyébként tök jó állapotban lévő Salomon síbakancsom a lábszár részemnél komoly nyomokat hagy a csattnál. Szerintem a bélés kophatot ki bár e tekintetben kívülről vagy érzésre semmi nem látszik.

Ami látszik az az hogy síelés után a lábszáramon két csík jelenik meg (értsd kb kisebesedik a láb és egy hét míg begyógyul). Ezt tavaly kezdte el csinálni, idénre el is felejtettem de megint ugyanez a helyzet.

A nyilvánvaló megoldás a csere lehet, de azért megkérdem hogy van-e esetleg olyan szervíz ahol foglalkoznak síbakancs felújításával, rendbe tételével?
kanrich
7 élménybeszámolót írt
7
16 éve tag
Topik: Obertauern
2018.11.27. 11:55
1 hétre haladóként szerintem kevés vagy határeset. Amúgy Obertauern parádés, de én személy szerint 4 napnál tovább nem terveznék itt, legfeljebb úgy hogy átmennék másik pályára innen 1-1 napra.
Előzmény: (baxxter 202033)
kanrich
7 élménybeszámolót írt
7
16 éve tag
2018.11.08. 14:31
Mi is hasonlóan vagyunk mint a topik indító. A 19-ei hét végén mennénk, eddig ez még mindig összejött, tavaly november végén Obertauern már tökéletes volt...

Ahogy nézzük és ha nem változik semmi Kaprun marad (vagy közelebbi helyen síelés helyett túrázás), ami meg - ha mindenki oda kényszerül arra a pár km pályára - jól tele lesz majd.
kanrich
7 élménybeszámolót írt
7
16 éve tag
2007.11.28. 13:59
Hiperbalu:

22,-EUR-ért 3 percre az alsó állomástól találtunk kitünő szállást reggelivel. Kötve hiszem, hogy megérné visszamenni Sopronig...
kanrich
7 élménybeszámolót írt
7
16 éve tag
2007.11.26. 22:52
Sziasztok,

egy kis info Stuhleck-ről:

Most értünk éppen haza, szuper volt ez a két nap, csak sajnos rövid...

A pálya: tegnap (vasárnap) tűrhető volt, átlagos, de én nyomát sem láttam a weboldalakon olvasott 50-100cm-es hónak. Lent a pálya alján pár helyen barnás folt nem erről árulkodott, de még bőven ok volt.

Ma viszont esett a hó rendesen, emelett a hóágyuk is megállás nélkül folyamatosan mentek, sokszor szinte nem is lehetett jól látni emiatt.
Ami a lényeg: Aki most gondolkodik, az ne gondolkodjon. Holnap (és a következő napokban is) biztosan rendben lesz a pálya.
kanrich
7 élménybeszámolót írt
7
16 éve tag
2007.11.24. 16:40
Sziasztok,

holnap - holnaputánra akarunk kiugrani Semmering - Stuhleckre.
Ugye meg tudtok erősíteni abban, hogy a pálya mellett tudunk biztosítást kötni?

Köszi
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.