Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Gergely Kolesár által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
Gergely Kolesár
4 élménybeszámolót írt
4
9 éve tag
2015.02.09. 12:26
Kétszer is csúsztam idén Chopokon: januárban az északi oldalon szálltunk meg 3 éjszakára, febr. 7-én pedig egy napos síelésre mentünk és a déli oldalról közelítettük meg a síterepet. Mindkét alkalommal úgy jöttünk el, hogy minden barátunknak szuperlatívuszokban tudunk csak nyilatkozni. A síterep minden jellemzőjében hozza az osztrák síterepektől elvárható minőségi színvonalat, jellemzően alacsonyabb áron. A bérlet a maga napi 37 eurojával nem sokkal olcsóbb, mint egy hasonló méretű osztrák síterep, de a hütték és a szállások fele annyiba kerülnek mint sógoréknál. A pályák karbantartottak, kiemelkedő hóminőség és mennyiség jellemzi őket. A felvonók gyorsak, egyedül a déli oldalon lassú a feljutás hétvégén (parkolóból a tető 30-40 perc délelőtt 10-kor, napsütéses időben), ott kicsit korlátosabb a felvonó kapacitás, de ez is kibírható. Mindenkinek meleg szívvel ajánlom, aki Ausztiában szocializálódott, de szeretne olcsóbb/rövidebb síeléseket egy sokkal közelebbi síterepen abszolválni. Semmeringet, Muraut szerintem simán veri a síterep. Hangulatban is nagyon jó, sokkal fiatalosabb benyomást kelt, mint az osztrák társai. Úgyhogy aki berzenkedett volna Szlovákiától, ha a Chopokra megy, ne tegye!
IMG-4285.JPG
IMG-4284.JPG
IMG-4292.JPG
IMG-4277.JPG
IMG-4293.JPG
IMG-4296.JPG
Gergely Kolesár
4 élménybeszámolót írt
4
9 éve tag
2015.01.27. 09:11
Tegnap este jöttünk el Chopokról. Mindenkinek nyugodt szívvel ajánlom, hogy, ha teheti menjen, mert kiemelkedően jó a hóminőség, egyre több pálya van nyitva, remek síelési körülmények vannak. Képeket töltök fel este.
Gergely Kolesár
4 élménybeszámolót írt
4
9 éve tag
2015.01.19. 21:04
Szia Gyf!

Köszi a választ, úgy döntöttünk, hogy megyünk mi i.

Üdv,
G
Előzmény: (gyf 178247)
Gergely Kolesár
4 élménybeszámolót írt
4
9 éve tag
2015.01.19. 11:17
Szia! Kiváncsi vagyok a véleményedre. Mi a hétvégén mennénk Chopokra (északi oldalon van a szállásunk). 2 inkább kezdő (barátnőink - tudnak síelni, lejutnak a pályákon, de azért nem állnak rendíthetetlen erővel a léceken, és a napsütéses, havas pályán is van néha problémájuk) és 2 profi síelő. Ajánlanád jó szívvel, hogy most hétvégén menjünk síelni oda, vagy csak pénzkidobás lenne? Igazából ma van az uccsó lehetőség a szállás lemondására, azért kérdezem.
Előzmény: (gyf 178154)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.