Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

szilvi* által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (7)Időben csökkenő Időben csökkenő
szilvi*
7 élménybeszámolót írt
7
18 éve tag
2006.02.05. 10:01
Sajnos már mi is visszajöttünk.:) Igazából vegyes érzelmekkel. A tábor Újtátrafüreden volt közvetlenül a Jakubkuva Luka mellett. Nagyon jól karbantartott családi tanulópálya, viszont még hétköznapokon is tele volt, főleg csopotokkal. Hrebinokon is voltunk, itt egy keskeny kék pálya egészen jól sielhető, a fekete elég brutálisan néz ki, de ha jó rajta a hó akkor egész jó pálya.
Sajnos szerintem már nagyon rég esett hó, így ahol nincs hóágyú elég rossz a pályák minősége.
A Lomnicon nekünk még múlt hét elején szerencsénk volt, még minden pálya sielhető volt.
A fekete nagyon jó minőségű volt, a piroson mi is kínlódtunk a sziklákkal, a kék pedig délutánra tiszta jég volt. De így együtt 6 km-t lesíelni élmény volt.
Voltunk még Zdiar elött egy Behladova Dolina-n.
Ez is nagyon jó kis pálya lett volna, ha egy picit több hó van rajta. Ez is elsősorban a kék pályán volt gond. Nagyon változatosak a pályái és nagyon olcsó a napijegy: 299 SK.

Érdekes volt, hogy míg itthon minuszak voltak, addig a Tátrában 6-7 fokok voltak és rendesen olvadt.


szilvi*
7 élménybeszámolót írt
7
18 éve tag
2006.01.13. 11:42
kösz az infókat
szilvi*
7 élménybeszámolót írt
7
18 éve tag
2006.01.12. 16:10
Pár hét múlva megyünk sítáborba Újtátrafüredre. Szerintetek milyen pályákat érdemes a közelben meglátogatni mondjuk úgy közepes sítudással...
Olvastam egy Bachledova-Dolina helyről, ami egész olcsónak tünt.. Tudtok erről valamit?
szilvi*
7 élménybeszámolót írt
7
18 éve tag
Topik: Kokava
2005.12.26. 19:32
Tudja valaki hogy 2 ünnep között hétköznap nyitva van e Klenovecen a pálya?
szilvi*
7 élménybeszámolót írt
7
18 éve tag
Topik: snowblade
2005.12.23. 22:22
90 cm-es volt, de most 99cm van és szinte semmi különbséget nem érzek.
szilvi*
7 élménybeszámolót írt
7
18 éve tag
Topik: snowblade
2005.12.20. 15:53
Csatlakozom az elöttem szólokhoz. Én tavaly snowblade-del tanultam meg síelni. Amikor már azzal egész jól ment vettem fel rendes lécet. Sokkal stabilabbnak éreztem, ugyanakkor a kanyarokkal egy picit meggyűlt a bajom. Most hétvégén voltunk egy kezeletlen elég buckás pályán és egy két csúszás után le kellett cserélni rendes lécre. Viszont rattakolt pályán nagyon szuper élmény vele síelni még kezdőként is.
KIEMELT SÍTÁBOROK
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
INGYENES TANÁCSADÁS
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.