Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

kristi08 által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (22)Időben csökkenő Időben csökkenő
kristi08
22 élménybeszámolót írt
22
16 éve tag
2011.01.12. 12:05
Xero! Mi tavaly voltunk itt! Életem legjobb egy hete volt és látva a videódat megint bizsereg a lábam, a kezem! :D Csak ajánlani tudom!!!
kristi08
22 élménybeszámolót írt
22
16 éve tag
2010.01.22. 16:48
Jól mondja Szecsi!!!Felesleges elmenni Horvátország felé!!!Arra figyeljetek hogy a Szlovén egy hetes matrica csak 7 napig érvényes így amikor jöttök vissza a következő héten akkor másikat kellene venni!!! :( Be lehet próbálkozni mert nem nagy a valószínűsége h megállítanak de ez nem biztos h megér 15eurót!!!
Előzmény: (Szecsi 81248)
kristi08
22 élménybeszámolót írt
22
16 éve tag
2010.01.21. 21:14
Szia tmartinka!!!

Na most irigyellek h ott vagy kint!!!Szívesen cserélnék veled!!Bár itthon is "nagy" a hó(5cm) de nem olyan mint kint!!!Pano bart próbáltátok már délután 3-tól??Ajánlom!!!
Szép időt és jó csúszást nektek!!!

Üdv
Előzmény: (tmartinka 80959)
kristi08
22 élménybeszámolót írt
22
16 éve tag
2010.01.21. 21:12
Hi!!

A maszk tényleg jó ötlet mert a gleccser igen hideg!!!A hólánc is jó ha bent van(nekünk kellett)!Mindent érdemes itthonról vinni mert jóval olcsóbb de ez pénztárca függvénye!!!Jó csúszást nektek!!! :D

üdv
Előzmény: (gzolib 80685)
kristi08
22 élménybeszámolót írt
22
16 éve tag
2010.01.18. 19:03
Szia Rossi!!! A gleccserre mindenképp menjetek fel (3440m) és onnan síeljetek le 1300m-re!!! Nagy élmény ez a szintkülönbség bármelyik pályát is válasszátok hozzá!!! :D
Előzmény: (Rossi 80446)
kristi08
22 élménybeszámolót írt
22
16 éve tag
2010.01.17. 10:35
Az Intersi-t ajánlom én is!! Mi tavaly 46.000.-ft/fő-ből megúsztuk a szállást és a bérletet!!!A lakás tökéletes volt, plussz ingyen használhattad a szaunát,jakuzzit és a medencét ami nagyon jól esett egy átsíelt nap után!!!
ha mész dél felől kell kerülni(Monacó felől) mert a hágó 99%-ban le van zárva!!!
üdv: Kristi
kristi08
22 élménybeszámolót írt
22
16 éve tag
2010.01.17. 10:26
Sziasztok!!!

Tegnap érkeztünk haza Les 2 Alpes-ből!!! Tömören fogalmazva FANTASZTIKUS volt!!!! :D A szállás franciás (kicsi,szűkös, az első este még hideg) de elfogadható!! Pályaszállás konkréten! Az 5.-en laktunk. Felmentünk a 6.-ra és már kint is voltál a pályán!!! Hihetetlen!! Az ajtótól kb 20m-t kell megtenni és síelhetsz!! Ez a pályaszállás(Odalys a neve)!! A pályarendszer tökéletes mindenki számára!!! Van ott minden féle pálya minden stílushoz!! Mindenki megtalálja a hozzá illőt!! Hó van bőségesen 25-150cm-ig! A felvonók 92%-a üzemel!!! 6napból 4kifogástalan(szikrázó napsütés) 1 nap szakadó hó és 1 nap erősen felhős volt!!! Ha ott jársz állj meg a Pano barnál 2600m-en 3 és 4 között mert Boldog óra van ami annyit tesz hogy olcsóbb a forraltbor, a sör és más egyéb!!És nem mellesleg 3-tól 5-ig egy dj nyomja élőben a tömeg pedig a teraszon tombolt!!!Hatalmas buli mindenkinek!!
Egy kis ízelítő:
Kattints a képre a videó megtekintéséhez:


Összegezve: mindenki szerint ez az egyik ha nem a legjobb síterep a galloknál!!! És mivel sok a britt,olasz,horvát és még sorolhatnám nem találkozni a megszokott francia magatartással!!Mindenki köszön,segítőkész és beszél angolul!!!!!!
A faluban van spar ahol el lehet költeni a fizetésed könnyedén szóval érdemesebb itthonról vinni a kaját vagy megállni Brianconban és ott feltankolni mert ott lényegesen olcsóbb minden!!!
Fontos!!!Hólánc legyen nálad mert szükséges!!! Nekünk is kellett mert annyi hó esett szombaton hogy nem bírták takarítani!! Lánc nélkül a szerpentin csak öszkerékhajtással járható!!! És ne kint tanuld meg hogyan kell felszerelni hanem itthon!!! Sok időt spórolsz vele!!!
Szóval aki odamegy azt irigylem!!!Jó csúszást!!!
:D
kristi08
22 élménybeszámolót írt
22
16 éve tag
2009.11.21. 16:42
Szia Arivati!!!

Mi tavaly január 23.-ától voltunk egy hétig Val d Allosban!! Mi is kezdők vagyunk mert az volt a 2. szezonunk!!! Csak ajánlani tudom nektek!!! A szállás nagyon jó volt!! Ingyen szauna,jakuzzi és medence ami nem semmi!!! Főleg úgy hogy bérlettel együtt fizettünk egy hétre kb 42.000.-ft-ot!!! :D
A pályák sokszínűek! Igaz ha sok a hó akkor nem tudtok majd átsíelni Pra Lupra, de nem hinném h ez problémát jelentene számotokra!!! Nálunk is csak egy két öreg róka mondogatta hogy kár hogy csak 4 napig volt nyitva az átjáró!!! Érdemes a lentebbi pályákat is kipróbálni mert azok is fantasztikusak!!! :D
Az út fárasztó 14-15 óra de a legdurvább a végén a 1,5-2 órás szerpentin!!! :( Szűk egy sáv! Sok helyen védőkorlát nélkül!! Este hóesés közepette egy kicsit parás volt!!!
Szóval én teljes szívemből ajánlom mindenkinek!!! :D Hajrá!!!
Előzmény: (arivati 72436)
kristi08
22 élménybeszámolót írt
22
16 éve tag
2009.10.19. 11:59
Köszönöm!!!! :D:D
kristi08
22 élménybeszámolót írt
22
16 éve tag
2009.10.18. 21:16
Sziasztok!!!

Megtudná valaki mondani hogy Puy Saint Vincent-ből mennyi idő elutni Alpe d'Huez és Les 2 Alpes pályáira??? Előre is köszi!!
kristi08
22 élménybeszámolót írt
22
16 éve tag
2009.03.11. 15:35
És azok a tárcsás felvonók...!!!én 90kg vagyok de kétszer úgy elemelt a földtől hogy majdnem magam alá tettem!!:D az durva de meg lehet szokni!! :D

A Le Seignus-i piros pálya ami a csúcsról indul és leér az aljáig...!!!Fantasztikus!!! Az egyik kedvenc volt!! Na és a kilátás onnan!!! :D

Val D' Allos egy jó hely!!!! :D
kristi08
22 élménybeszámolót írt
22
16 éve tag
2009.03.11. 15:29
Kedves Trailrider!!

Először is kristi(a Kristóf becézett alakja) nem Kriszti de sebaj ezt általában mindenki összetéveszti!!!

Nekünk tényleg hibátlan időnk volt!! Sajnálom h ti kifogtátok a lehető legrosszabbat amit ki lehetett!! Ismerősök is veletek egy időben voltak és ők is szidták az égieket rendesen!! Érdemes visszatérni jövőre is mert Pra Loup-ot ki kell próbálni!! Annyira sokszinűek a pályák hogy el sem hiszi az ember!! Még a 3. nap is síeltünk olyan pályán amin eddig sosem!! De nem akarom a szíved fájdítani!!! Mi még gondolkodunk hogy idén visszamenjünk de valószínű ez már nem fér bele!!! És tény hogy a franciák kb.60%-kal olcsóbbak mint az osztrákok vagy az olaszok!!! Ha még mentek idén akkor szép időt és sok havat kívánok nektek!!! :D
ciao
kristi08
22 élménybeszámolót írt
22
16 éve tag
2009.02.25. 15:47
Trailrider!! Hát szerintem nem egyszerre voltunk mert nálunk reggelre mindig le volt az összes pálya ratrakolva, friss hó nem esett és napközben azért nem kellett a pályákat karbantartani mert nem volt rá szükség!! pl.: 4-kor volt ahol még ratrak nyomon síeltünk!!! :D Nekünk mindenkinek tetszett!! És voltunk vagy 30an!!! Jah és a szállás is király volt!!! Azért gondolj bele 22.000.-ft-ért itthon mit kapsz!!! Ott plussz még használhattad a medencét+jakuzzit+szaunákat!!!

Juhééé!! Le Signious Val D'allos 1500m-en fekvő falujának a neve!!! Nagyon jó pályák vannak ott!! Sok és változatos!! Természetesen ezt is meg lehet unni mint minden mást de ezért kell majd 1800m-en, Pra Loup-ban, 1500m-en és 1400m-en felváltva síelni és akkor tuti élvezni fogod!!! Jó siklást!!!
:D
kristi08
22 élménybeszámolót írt
22
16 éve tag
2009.02.06. 09:38
Sziasztok!!! Nem rég tértünk haza La Foux D'Allos-ból!!! Gyönyörű és szuper volt!!! Az első nap vasárnap a sok egynapra idelátogató francia miatt sokan voltunk és a pályák is igen rosszak voltak délutánra!! Na de a következő 5 nap felejthetetlen volt!!! :D Rajtunk és pár magyaron kívül senki sem volt a pályákon!!! Szinte üres volt!! A pályák mionősége még délután 4-kor is hibátlan, bucka mentes volt!!! A pályák fantasztikusak,sokszinűek, változatosak!!! És az a szűzhó....!!! Csak ajánlani tudom mindenkinek!!! :D
A szállással nem volt semmi gond!!
Egy tipp!! Mindent de mindent itthonról vigyetek magatokkal mert kint baromi drága a bolt!!

Jó síelést mindenkinek!!!

:D
kristi08
22 élménybeszámolót írt
22
16 éve tag
2008.12.01. 15:18
Szia Nando!!!

Szerencsénkre január utolsó hétvégéjén megyünk, úgyhogy mi is bizakodunk a nagy hóban!!! jelenleg már 90cm! bízom benne h ez még gyarapszik!!! Tignes környékén viszont 150cm!! irigylésre méltó....!!!!:)

ciao
kristi08
22 élménybeszámolót írt
22
16 éve tag
2008.11.27. 08:33
Köszi Nando de már lefoglaltuk a szállást!!!:) remélem ennek köszönhetően esett is két nap alatt 90cm friss hó!!! :)
ciao
kristi08
22 élménybeszámolót írt
22
16 éve tag
2008.11.26. 10:05
sziasztok!!!

köszönöm az infókat!!! sajna nem Tignesbe megyünk mert az intersinél pont előttünk lefoglalta egy 50 fős csoport az összes szállást!! próbáltunk más utazási irodánál is próbálkozni de semmi!! :( majd jövőre korábban foglalunk!!! így maradt Pra Loup!! mert hát máshová sem sikerült szállást elfogadható áron találni!!! jó hír h már most 20-90cm-es a hó!!!
ha pontos infók kellenek a hójelentésről ajánlom nektek az intersi oldalát mert ott napra pontosan vezetik az adatokat nem úgy mint a hojelentes.hu!!!
sok havat mindenkinek!!!:)
kristi08
22 élménybeszámolót írt
22
16 éve tag
2008.11.16. 17:14
Sziasztok!!!

ha valaki Január 24.-e előtt megy Pra Loup-ba légyszi írja le milyen volt!!! Előre is köszi!! :)
kristi08
22 élménybeszámolót írt
22
16 éve tag
2008.11.07. 14:54
Én is ettől tartottam!!! :(
Azért köszi és sok havat neked ha mész csúszkálni!!!
Ciao
kristi08
22 élménybeszámolót írt
22
16 éve tag
2008.11.03. 19:06
Köszi stemmark!!!! :)

reméljük jó lesz a szállás!!! egy kis mászás az emeletes ágyra még belefér!! :)
reméljük azért a nehéz pályák nem okoznak majd sok fejtörést és lábtörést nekünk!!!
azt tudod hogy az autópálya matricák milyen árban vannak az oda vezető úton?? a viamichellin elég durva árat hozott amit nem értek!!(lehet csak én néztem be valamit!)
előre is köszi!!

Kristóf
következőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.