Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

balasia által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
balasia
4 élménybeszámolót írt
4
18 éve tag
2005.11.23. 09:14
yodacsoda>
Eredetileg én sem Garmischba készültem, barátném kivánkozik oda, én meg bölcsen behódolok. Amúgy régi síző vagyok, immár lassan 31 éve sízek. Igaz ebből legtöbbet Romániában (ahol a mai napig is még elvagyok), kicsi terepeken, de amióta megnyiltak a vizumnélküli határok, minden évben sikerült több napot Ausztriában tölteni. Eddig az volt a "politikánk", hogy minden évben, minden alkalommal máshova menni. Garmischban, magam is látom a Classic Skigebeiten kvül eléggé fragmentáltak a pályák. Azonban én általában max 3-4 pályát sízek egy nap, nem igazán kedvelem a kóborlást. Sőt, amióta feldobtam egy pár plussz kilót, már lassan kerülöm a fekete pályákat. Engem inkább Garmisch hangulata, és főként a pályák előkészítésének minősége érdekelne. A felvetett téma, az öt legjobb sízőhely kérdése érdekes. Felsorolásom nem teljes, a Hintertux gleccserhez feltétlenül oda kel számolni Finkenberg, Meyerhofen összefüggő terepét is, mellyel igencsak elégedettek voltunk. A magyar határhoz közeli sízőhelyeket azonban nem ismerem.
balasia
4 élménybeszámolót írt
4
18 éve tag
2005.11.22. 16:36
Röviden: eddig legjobban Hintertux tetszett. Tehát 1. Hintertux
2. Zell am See-Kaprun
3. Amade Skiregion
4. Stubaier gleccser
5. Bad Hofgastein

Most garmischba készülünk. Járt valaki ott sízni?
balasia
4 élménybeszámolót írt
4
18 éve tag
2005.11.22. 16:32
mesélj valamit a németországi síterepek hangulatáról. Amúgy Garmisch nem egy drága hely (szállás, felvonó) legalábbis nem drágább, mint Tirol. Mi mindig máshova megyünk, többször voltunk tirolban is (Tux, Stubaier).
balasia
4 élménybeszámolót írt
4
18 éve tag
2005.11.04. 07:49
Engem is érdekelnek a németországi síz?helyek. Az idén megyek Garmischba, december végén. Járt valaki arra?
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.