Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Szilipapa által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (10)Időben csökkenő Időben csökkenő
Szilipapa
10 élménybeszámolót írt
10
17 éve tag
2007.12.09. 17:32
Ahoy!

Február környékén mennénk egy 6 hónapos taggal bővült családommal síelni. A baba miatt csak közeli síterep jöhet szóba. St. Corona am Wechsel-re gondoltunk, tud valaki egy gyerekbarát szállást közvetlenül vmelyik felvonónál? Így felváltva tudnánk síelni és vigyázni a picire. Kit, hol, hogyan keressünk?

Köszönöm

SzSz
Szilipapa
10 élménybeszámolót írt
10
17 éve tag
2007.11.10. 21:54
Hát, hogy Sport hotel vagy Park hotel mostmán' én sem tudom..............
Szilipapa
10 élménybeszámolót írt
10
17 éve tag
2007.11.09. 22:30
Megvan. Piancavallo.net....
Szilipapa
10 élménybeszámolót írt
10
17 éve tag
2007.11.09. 22:00
Ez a Sport hotel nem Montecavallo név alatt fut? Mert olyat találtam a piancavallo.com-on........
Szilipapa
10 élménybeszámolót írt
10
17 éve tag
2007.11.09. 17:16
Síbarát47
Érdekelne ez a Park hoteles megoldás, de sehol nem találom nyomát. Hogyan kellene szállást foglalnunk? Sem utazási irodánál, sem Piancavallo honlapján nem találtam semmit. Pont ez a nyugodtság kell nekünk, ugyanis 7 hónapos babánkkal mennénk.

Üdv.
Szilipapa
Szilipapa
10 élménybeszámolót írt
10
17 éve tag
Topik: Nassfeld
2007.03.18. 09:11
A hóviszonyokkal nem volt baj, de hogy már reggel mikor fölmentél szinte minden pályán derékig értek a buckák az azért gáz. Szerintem magasból lesz...ták.Pont a 6. napra,(márc. 9.) mikor esett 40 cm friss hó ezek után volt rendben minden pálya, de akkor már keserű volt a szánk. Nekem az első osztrák síélményem volt és biztos hogy az utolsó.(milyen lehet a többi osztrák síterep el sem akarom képzelni...)
Szilipapa
10 élménybeszámolót írt
10
17 éve tag
Topik: Nassfeld
2007.03.13. 22:17
Ahoy!
Mi márc. 10-én jöttünk haza Nassfeldről. Röviden az élménybeszámolóm.
Egy mondatban: NEM AJÁNLOM SENKINEK!
Bővebben: Katasztrófálisan kezeletlen pályák,gyenge szlovák színvonal, ratrakot csak hétvégén láttunk. A Millenium express-ből látott pályák kezelve, de bármelyik irányba letértél a csúcsról, hát... 175 (6 napos bérlet) euróért ez egy nagy nulla. Soha többet nem megyünk oda az biztos. Visszatérünk az olasz pályákhoz, azokban még nem csalódtam. A táj maga gyönyörű, de elsősorban síelni mentünk, nem bámulni.

Üdv mindenkinek
Szilipapa
Szilipapa
10 élménybeszámolót írt
10
17 éve tag
2006.12.24. 20:08
Ahoy!

Speciel én mindent tudok erről a rettenetről amit műveltek. A Győzinek be volt csípve a ideg a derekába azér' nem síelt. (+ egyébként se tud!) Másodszorra voltak kint mire leforgatták, mer' először haza kellett jönniük a Győzi derékfájása miatt. Minden mozzanatuk megírt forgatókönyv alapján készül, kivétel volt az első sorozat. A Győzi egyszerű mint a fagolyó, a producernek nem sokat kell "csiszolni" rajta. Hát, úgy látszik ez kell a népnek dicsak!

Üdv

Szilipapa
Szilipapa
10 élménybeszámolót írt
10
17 éve tag
2006.10.23. 18:41
Csak A busz érdekel. Vezettem már annyit mikor mentünk síelni, jobb az hátradőlve a busz ülésén. + Livigno óvatos vásárlás, nem fér a kocsiba a cucc, pedig nem kicsi.
Szilipapa
Gyöngyös
Szilipapa
10 élménybeszámolót írt
10
17 éve tag
2006.10.18. 18:38
Ahoy!

Livigno-ba mennénk 2007. feb. márc.környékén. Tudtok valami buszos megoldást? Kocsival k..va messze van. Köszi,
Szilipapa
szilard.szeles@freemail.hu
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.