Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

anil által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
anil
5 élménybeszámolót írt
5
18 éve tag
2011.01.20. 21:30
Szia!
Kb. 4-5 éve a március 10-i héten voltunk ott. Csak a felső pályák voltak élvezhetőek, de ott több helyen kilátszott a föld. Az 1600-ra menő pályákon volt hó bőven, de ott meg méteres buckák volták a vizes, nehéz hóban. 1400-ra meg sem próbáltunk lecsúszni. Az egy hét alatt egyszer sem ratrakolták meg a pályát.
Mondjuk amikor mi voltunk, akkor elég meleg volt a március, de Puy elég délre van ahhoz, hogy rizikós legyen.
Előzmény: (arius 104860)
anil
5 élménybeszámolót írt
5
18 éve tag
Topik: Les Orres
2011.01.02. 15:25
Szia Czimby!

Az Airellesben még nem voltam, csak kívülről láttam, így az ezzel kapcsolatos kérdéseidre sajnos nem tudom a választ.
A szállás a PRECLAUX nevű lift lábánál van, de ha nem akarnátok rögtön azzal felmenni, akkor le tudtok csúszni a PREBOIS lithez is.
Szerintem ezen a részen csak egy bolt van, de az egészen jól ellátott.
A központi rész kb. 25-30 perc gyalog odafelé lejtős, visszafelé enyhén emelkedő, kivilágított, erdei sétaúton, de rendszeresen jár a síbusz is. Egyébként szerintem a központban is csak egy bolt ("szupermarket") van, de ott van egy csomó pékség, étterem, ajándékbolt, édességbolt, cukrászda, hentes stb.
Sportboltok, síkölcsönző és étterem az új részen is van.
Előzmény: (czimby86 101041)
anil
5 élménybeszámolót írt
5
18 éve tag
2011.01.02. 15:05
A tavalyi síbérletről mellékelem a Valmeinierből Valloirba, illetve vissza az utolsó felvonók indulási idejét
Előzmény: (beee 99015)
SL387860.JPG
anil
5 élménybeszámolót írt
5
18 éve tag
2010.11.18. 21:04
Bélapó, igaz amit írtál, de Te a Residence Mona Lisáról beszélsz.
Előzmény: (Bélapó 93941)
anil
5 élménybeszámolót írt
5
18 éve tag
2010.11.18. 21:02
Kb.öt éve laktam a Chalet Mona Lisában. Az 1800-on épült új telep alsó részén található 7 kisebb ház. Jellegzetessége, hogy a lakásoknak nincs közös lépcsőházuk, minden lakás ajtaja a szabadba nyílik. A lakások akkor szinte teljesen újak voltak és nagyon jól felszeltek, mindegyikben volt TV és mosogatógép is. A legtágasabb apartman volt,amelyben valaha Franciaországban jártam. Hátránya, hogy kicsit távolabb van a pályától (nem nagyon), és nem lehet a házig csúszni. Ami még megmaradt bennem, hogy az apartman visszaadásakor semmit nem néztek meg, csak átszámolták evőeszközöket, és bekukkantottak a mosogatógépbe, más nem érdekelte őket.
Előzmény: (mesidb15 93847)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.