Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

luucyyfeer által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (9)Időben csökkenő Időben csökkenő
luucyyfeer
9 élménybeszámolót írt
9
19 éve tag
2005.01.26. 19:33
MátraSzentistvánba! Nagyon jól meg van csinálva. Bár amikor én voltam, akkor még csak egy pálya ment, de most már megy két hosszú pálya is, meg egy másik felvonó is. A csákányoshoz tartozó pálya meg pont jó gyerekeknek. Szállást azt nem tudok, mert a közelben lakom, kb 30 km-re tőle, de a https://www.sipark.hu-n vannak leírva szállás lehetőségek.
luucyyfeer
9 élménybeszámolót írt
9
19 éve tag
Topik: Kokava
2004.12.25. 19:28
Megtudná valaki mondani, hogy milyen a hóhelyzet Kokaván? Elöre is köszönöm!!
luucyyfeer
9 élménybeszámolót írt
9
19 éve tag
2004.11.09. 19:16
Mégegyszer köszi mindenkinek a segítséget. Ebből tanultam. Nem leszek ilyen felelőtlen, hogy az első szóra megveszek valamit, amiről szinte semmit nem tudok, és csak utána kérek tanácsot, vagy nézek utána a dolognak. Mindenestre elviszem a lecemet egy szervíbe és megnézetem, hogy nincse vele valami amit én nem vettem észre és beállíttatom a kötést.
luucyyfeer
9 élménybeszámolót írt
9
19 éve tag
2004.11.08. 19:39
Vagyis ki old, csak egy kicsit nehezebben
luucyyfeer
9 élménybeszámolót írt
9
19 éve tag
2004.11.08. 19:34
Agent: Köszi a segítséget.

András: Nem ragaszkodtam a carvinghez, sőt. És csak azért érdekelt, mert megvettem ezt a lecet, és nem tudtam , hogy nem lesz-e nagy. Ami azt illet, leszűrtem a tanúlságot a mostani hülyeségemből a jövőre nézve, igazadvan, előbb kellett volna utána néznem, és csak azután megvennem. De most már mindegy. Ezt a szezont, biztos, hogy ezzel síelem végig, jövőre meg majd okosabb leszek. Ami a kötést illeti Tyrolla SL100-as kötés van rajta, és már próbáltam, nem old ki. De azért meg kérdezem. Az egy viszonyleg jó kötés vagy nem?
luucyyfeer
9 élménybeszámolót írt
9
19 éve tag
2004.11.07. 18:46
Head carve 6. Most néztem utána a neten, és már 99-ben is gyártottak ilyet, szóval, amit mondtak nekem, hogy 2 éves, már elvből nem igaz. Ami azt illeti, nem tudom, hogy a carve az carving-e, mert egyálltalán nincs piskóta alakja, és majdnem párhuzamos, csak egy kicsit van beljebb a léc közepe, mint a végei. Teljesen tanácstalan lettem, de egyre inkább úgy érzem, hogy kézből többet lecet nem veszek, és hogy ezzel sem sokat fogok síelni az ídén. De azért köszi nektek.
luucyyfeer
9 élménybeszámolót írt
9
19 éve tag
2004.11.05. 18:26
Fura, akkor lehet, hogy átvertek. Mindenesetre amit én vettem, tök új típusó lécnek néz ki, de nem carving az biztos.
luucyyfeer
9 élménybeszámolót írt
9
19 éve tag
2004.11.04. 18:57
Köszi a tanácsokat, összességében, mivel azért mindenki nagyjából azt írta, hogy a nem carving leceknél nem baj, ha magasabb, mint az ember, akkor jó. Egyébként, meg egy kb. 2 éves HEAD nem carving lécről volt szó. Köszi mindenkinek a segítséget. :-)
luucyyfeer
9 élménybeszámolót írt
9
19 éve tag
2004.11.03. 20:03
Sziasztok.

egy hete vettem magamnak egy lecet, viszonylag jó áron, de nem tudom, hogy megfelelő méretű-e.
Valahol azt olvastam, hogy a nem carving leceknek magasabbnak kell lennie-mint az ember.
Nos az én lecem 180cm-es én pedig 165cm vagyok. Ha a cipő is rajtam van, akkor úgy 12-13cm-rel nagyobb a léc, mint én. Az nagyon sok? Kérlek aki tud nekem ebben segíteni, az írjona fórumon.

Köszi
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.