Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

luucyyfeer által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (9)Időben csökkenő Időben csökkenő
luucyyfeer
9 élménybeszámolót írt
9
19 éve tag
2005.01.26. 19:33
MátraSzentistvánba! Nagyon jól meg van csinálva. Bár amikor én voltam, akkor még csak egy pálya ment, de most már megy két hosszú pálya is, meg egy másik felvonó is. A csákányoshoz tartozó pálya meg pont jó gyerekeknek. Szállást azt nem tudok, mert a közelben lakom, kb 30 km-re tőle, de a https://www.sipark.hu-n vannak leírva szállás lehetőségek.
luucyyfeer
9 élménybeszámolót írt
9
19 éve tag
Topik: Kokava
2004.12.25. 19:28
Megtudná valaki mondani, hogy milyen a hóhelyzet Kokaván? Elöre is köszönöm!!
luucyyfeer
9 élménybeszámolót írt
9
19 éve tag
2004.11.09. 19:16
Mégegyszer köszi mindenkinek a segítséget. Ebből tanultam. Nem leszek ilyen felelőtlen, hogy az első szóra megveszek valamit, amiről szinte semmit nem tudok, és csak utána kérek tanácsot, vagy nézek utána a dolognak. Mindenestre elviszem a lecemet egy szervíbe és megnézetem, hogy nincse vele valami amit én nem vettem észre és beállíttatom a kötést.
luucyyfeer
9 élménybeszámolót írt
9
19 éve tag
2004.11.08. 19:39
Vagyis ki old, csak egy kicsit nehezebben
luucyyfeer
9 élménybeszámolót írt
9
19 éve tag
2004.11.08. 19:34
Agent: Köszi a segítséget.

András: Nem ragaszkodtam a carvinghez, sőt. És csak azért érdekelt, mert megvettem ezt a lecet, és nem tudtam , hogy nem lesz-e nagy. Ami azt illet, leszűrtem a tanúlságot a mostani hülyeségemből a jövőre nézve, igazadvan, előbb kellett volna utána néznem, és csak azután megvennem. De most már mindegy. Ezt a szezont, biztos, hogy ezzel síelem végig, jövőre meg majd okosabb leszek. Ami a kötést illeti Tyrolla SL100-as kötés van rajta, és már próbáltam, nem old ki. De azért meg kérdezem. Az egy viszonyleg jó kötés vagy nem?
luucyyfeer
9 élménybeszámolót írt
9
19 éve tag
2004.11.07. 18:46
Head carve 6. Most néztem utána a neten, és már 99-ben is gyártottak ilyet, szóval, amit mondtak nekem, hogy 2 éves, már elvből nem igaz. Ami azt illeti, nem tudom, hogy a carve az carving-e, mert egyálltalán nincs piskóta alakja, és majdnem párhuzamos, csak egy kicsit van beljebb a léc közepe, mint a végei. Teljesen tanácstalan lettem, de egyre inkább úgy érzem, hogy kézből többet lecet nem veszek, és hogy ezzel sem sokat fogok síelni az ídén. De azért köszi nektek.
luucyyfeer
9 élménybeszámolót írt
9
19 éve tag
2004.11.05. 18:26
Fura, akkor lehet, hogy átvertek. Mindenesetre amit én vettem, tök új típusó lécnek néz ki, de nem carving az biztos.
luucyyfeer
9 élménybeszámolót írt
9
19 éve tag
2004.11.04. 18:57
Köszi a tanácsokat, összességében, mivel azért mindenki nagyjából azt írta, hogy a nem carving leceknél nem baj, ha magasabb, mint az ember, akkor jó. Egyébként, meg egy kb. 2 éves HEAD nem carving lécről volt szó. Köszi mindenkinek a segítséget. :-)
luucyyfeer
9 élménybeszámolót írt
9
19 éve tag
2004.11.03. 20:03
Sziasztok.

egy hete vettem magamnak egy lecet, viszonylag jó áron, de nem tudom, hogy megfelelő méretű-e.
Valahol azt olvastam, hogy a nem carving leceknek magasabbnak kell lennie-mint az ember.
Nos az én lecem 180cm-es én pedig 165cm vagyok. Ha a cipő is rajtam van, akkor úgy 12-13cm-rel nagyobb a léc, mint én. Az nagyon sok? Kérlek aki tud nekem ebben segíteni, az írjona fórumon.

Köszi
KIEMELT SÍTÁBOROK
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
INGYENES TANÁCSADÁS
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.