Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Joca által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Joca
3 élménybeszámolót írt
3
15 éve tag
2011.02.01. 16:46
Sziasztok!
Már jártam egy pár helyen, de ennyire még nem ért csalódás.
Nem gondoltam volna, hogy itt csak a levegőért nem kell fizetni! Pedig ide terveztük a marcius 15.-i hétvégét!
Ide többet nem megyünk, legalább is síelni!
Fizess a parkolásért + a sí buszért/oda -vissza,csak ezzel közelítheted meg a csúcsra menő felvonót/ + felvonásért + ha felértél ott tudsz venni síbértletet /nem olcsó/ + a levonóért + WC. Kb-összesen 13.000Ft/fő/nap
Azt még hozzá kell tennem, hogy Január 29.-én nem megy csak 1 pálya annak is csak egy része kb 1,5 km, és gyerekeknek vagy kezdőknek egyáltalán nem ajánlom!
A táj és a panoráma az szép, jönnek is a nézelődők, meg se lehet tőlük léccel mozdulni. A 20 fős kabinos felvonóban csak hármunknál volt léc, na itt már gyanus volt.
A szállások egyébként olcsók és igényesek, persze lehet ,hogy itt is lett volna meglepetés pl:wc papír 8 PLN +kézmosás 8 PLN, de ezt én már biztos, hogy nem tapasztalom meg. Lehet, hogy Lengyelbe elsőre rossz helyre mentünk vagy nem tudom.
A lényeg, hogy 3 nap Kasprowy-t inkább lecserélem 6 nap Paganellára és ugyan ennyibe fog kerülni 60 km-nyi sípálya.
Üdv.
Joca
3 élménybeszámolót írt
3
15 éve tag
Topik: Tále
2009.01.03. 12:36
Tegnap voltunk Tálén, nagyon jól éreztük magunkat. Megy az összes felvonó, a 2 hosszabb pályán a sorban állás 5-10 perc közötti, viszont a másik 2-n ami csak félig visz fel kb 2-3 perc. A pályák és a hangulat jó, mindenkinek ajánlom. Viszont aki későn érkezik és nem engedik fel a fenti parkolóba az ne legyen 16-óráig, mert nem fog felférni a síbuszokra.
Több , mint egy órát vártunk a buszra, mert be megy Bystrába is. Vagy le is lehet sétálni, én így tettem, nem olyan vészes.
Joca
3 élménybeszámolót írt
3
15 éve tag
Topik: Tále
2008.11.26. 20:11
Valaki tudja, hogy mikor nyitnak?Már jónak tűnnek a pályák.
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.