Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

kismiki által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
kismiki
5 élménybeszámolót írt
5
20 éve tag
2004.03.09. 14:21
Természetesen 580 SK/fő/éj
Bocs a félreérthetőségért.
kismiki
5 élménybeszámolót írt
5
20 éve tag
Topik: Donovaly
2004.03.08. 08:52
Egyszerű jótanács:
1.mi minden értékünket, telefont, útlevelet, pénztárcát, stb. Magunkkal visszük a sipályára. Ha ezeket nem találnak 2-3 percen belül egy szobában, szerintem nem időznek tovább.
2. az ilyen helyeken az első nap bebújok a szekrénybe, megvárom a kis tolvajt, majd szétverem a fejét!!!

A 2. pont persze csak a vicc kedvéért volt.. :-)
kismiki
5 élménybeszámolót írt
5
20 éve tag
2004.03.08. 08:42
Sziasztok, mi 3-án voltunk sielni Chopokon (részletesebb beszámoló a Chopok? fórumon), szállás Lucky nevű falu végén volt, amit páran közülünk már régebbről ismertek. Jasnatól kocsival fél óra. Hatalmas, kivülről szocreál szálloda, belül nagyon szépen felújitották. 2ágyas szoba egy éjszakára 580SK, ebben van svédasztalos reggeli és 1 óra fürdőzás a fedett medencében(nem volt nálunk f.ruha...). Recepció, Bár beszél angolul,németül. Csendes, nyugodt helyen, ajánlott kategória. Ja, és nem volt előre foglalva a szállás, szerintem mindig van náluk szabad hely.
kismiki
5 élménybeszámolót írt
5
20 éve tag
2004.03.08. 08:33
Március 3-án voltunk Chopok Jasnan, nagyon megtetszett a pálya. Voltam már itt kb. 7 éve, de akkor nem sok emlék maradt. A 6 személyes felvonónál tényleg nagy a sor még hétköznap is, szerintem megéri inkább a 4-essel menni. 3-án esett a hó (azóta még párszor biztos), ratrakolták a pályát(napközben is!). Szerintem most fantasztikus hóviszonyok fogadják az oda látogatókat, már nekünk is élvezetes volt. A csúcson elég nagy volt a köd és a hideg, ez kb. 100-200 m után alábbhagyott. A visszaút hatalmas kaland és egyben szívás volt: az összes lehetséges utvonalon baleset, hósesés és óriási dugó volt (Donovaly,B. Bistrica, 18. főút,stb.).A szokásos 5 óra helyett 11 óra alatt érkeztünk haza (Magyaro-on 2 órát utaztunk) Zsolna-Pozsony!(sic!)-Komárom!-Tatabánya!-Bp-Cegléd útvonalon. Ha legközelebb Szlovákiába megyünk, marad Jasna, mert megéri a drágább sibérlet.
kismiki
5 élménybeszámolót írt
5
20 éve tag
2004.02.06. 19:36
Tényleg igaz, hogy egészen Parádóhutáig fog tartani az egyik tervezett ( IV. vagy V.)pálya? Tudna erről valaki infót adni?
Bár láttam a weboldalukon a térképet a fejlesztésekről, de eléggé apróbetűs, olvashatatlan volt nekem.
Egyébként pedig kifejezetten örülök a fejlesztésnek!!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.