Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Moncsi által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
Moncsi
6 élménybeszámolót írt
6
18 éve tag
2015.02.09. 08:57
Sziasztok !
Valaki meg tudná mondani, mikor van idén (2015-ben) Olaszországban a síszünet?
Köszi!
Moncsi
6 élménybeszámolót írt
6
18 éve tag
2014.01.22. 10:52
Szia!
A Moserkopf felvonó a szélén megy (csákányos), egy piros és egy kék pályát szolgál ki. A térkép alapján írom, mert még nem voltunk itt, így nem tudom én sem melyik az. De a fontosak működnek, az a lényeg! És a hó!
Köszi, több kérdésem már nincs :) Most már biztos, hogy február 23-án ott koptatjuk a havat!
Előzmény: (Gretchen 167521)
Moncsi
6 élménybeszámolót írt
6
18 éve tag
2014.01.21. 10:20
Szia!
Köszi az infókat, akkor szerintetek is jó lesz a hely! :):) Egyébként a hó jó volt, van elég? Most úgy látom, hogy nem megy Moserkopf felvonó, nálatok működött?
Már néztem a szállásokat Mariapfarr-ban, írtam is néhánynak, remélem találunk, s már mehetünk is!
Köszi mégegyszer!
Előzmény: (Gretchen 167412)
Moncsi
6 élménybeszámolót írt
6
18 éve tag
2014.01.20. 13:01
Sziasztok!

Sokan dícsértétek Fanningberg-et, ezért úgy döntöttünk, idén ide mennénk február végén a 2 gyerkőccel (5 és 9 évesek) síelni. A kicsi még kezdő (de nem 0 km-es), a nagyobbik középhaladó, gondolom nekik jó lehet ez a rendszer? Tudtok valami jó szállást a közelben (a faluban, vagy esetleg a pályánál), amit ajánlanátok? Mivel sosem jártunk még ott, nem tudom a viszonyokat: a felvonó aljához a faluból szerpentin vezet fel? Milyen hosszú? Azért kérdezem egyébként, mert a nagyobbik gyerkőc rosszul szokott lenni a hosszú, kacskaringós szerpentineken.
Köszönöm előre is a segítséget és a válaszokat!
Moncsi
6 élménybeszámolót írt
6
18 éve tag
2009.03.04. 21:54
Köszi mindenkinek a választ, akkor kipróbálom valamelyiket.
Moncsi
6 élménybeszámolót írt
6
18 éve tag
2009.03.04. 11:15
Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni bakancs választáshoz. Én 67 kg, 173 cm magas lány vagyok. Sítudásilag haladóba sorolnám magam. Van egy Head XRC 500-as lécem, azzal elég jól érzem magam. Le szeretném cserélni a régi bakimat. Ez egy elég puha bakancs kb. 45-ös flex-e lehet. Nagyon nehézkes a belebújás, sokszor fázik benne a lábam és talán már tudásilag is kinőttem. Próbáltam már Head, Nordica, Atomic bakikat, vannak különbségek, de nagyjából mindegyik kényelmes volt. (Nincs igazi lábhibám.) Milyen flex index-ű bakit ajánlanátok nekem? Én a 70-es körülire tippelnék, de a boltban ahol próbáltam, ott rá akartak beszélni egy Head Dream 10.5 (80/90 flex) akciós bakira. Egy másik helyen egy Nordica Olympia SM 10-re (80/90 flex). Mondván, az én tudásomhoz ez jó lesz! Félek egy kicsit, mert felpróbálva kényelmes, nem nyom sehol, melegnek tűnik, de a keménység csak a pályán derül ki. Mit csináljak?
Sajnos az elsődleges szempontok nálam a kényelem, és melegség. Ez után jöhet a flex.
Válaszokat előre is köszi!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.