Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Kedves Endre által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
Kedves Endre
6 élménybeszámolót írt
6
18 éve tag
2016.02.15. 11:43
Igaz, hogy már illene tudnom, hogy mi való nekem,hisz 20 éve síelek; mégis tanácstalan vagyok.
Kérlek segítsetek!
Paramétereim: 178cm, 120 Kg(!) :-), 66év (!):-)
Atomic 180 cm es karvingomat lecseréltem 168 cm es Atomic SL-re, mert előző túl gyors volt nekem, fordulékonyságunkkal elégedetlen voltam,ez viszont nem elég kemény. (ha jobban "odanyomom" beremeg)
50-70 Km/h tempóig érzem legjobban magam, nem fordulok túl sokat, 15-25 napot síelek szezononként.
Most egy alig használt Fischer Superior rc4 -el kacérkodom, 160 cm hosszú.
Véleményetek?
Köszi előre is
Kedves Endre
6 élménybeszámolót írt
6
18 éve tag
Topik: Bukovel
2014.03.11. 11:44
Helló Adalbert!
Sajna nem néztem ide eddig, remélem voltatok és jó volt!
Mi Csengersimánál mentünk át Romániába és Máramaros-nál Ukrajnába. Az út minősége egyre rosszabb volt, de nappali fénynél jól lehet kerülgetni a kátyúkat... (hazafelé, oda sötétedés után érkeztünk) :-)
Állítólag ez a jobb minőségű út... el tudom képzelni, hogy milyen, ha végig Ukrán területen autózunk... minél nagyobb, minél több levegővel tölthető gumiköpennyel szerelt autóval kell menni.
Előzmény: (adalbert 170975)
Kedves Endre
6 élménybeszámolót írt
6
18 éve tag
Topik: Bukovel
2014.03.03. 19:36
Szia Adalbert!
Mi február 27-től 3 napot síeltünk. Csodálatos a síterep!
Bár melegebb volt az ideálisnál (napközben +3-+6C fok), ennek ellenére 13-14 óráig jól síelhetőek voltak a pályák.
Az emberek barátságosak voltak, rendőrök egyszer sem igazoltattak...
A sajnálatos politikai eseményeknek szerencsére semmi jelét nem tapasztaltuk... ettől függetlenül jó itthon, a jövő héten nem mennék!
Előzmény: (adalbert 170441)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
Kedves Endre
6 élménybeszámolót írt
6
18 éve tag
Topik: Bukovel
2014.01.23. 11:49
Sziasztok!
Február végére tervezünk egy három napos síelést Bukovelbe...
Látva a kievi eseményeket nem tartjátok kockázatosnak?
(Őszintén szólva: én egy kicsit aggódom)
Kedves Endre
6 élménybeszámolót írt
6
18 éve tag
2010.12.20. 09:26
Hello Tibi!
Mi csütörtökön, dec. 16-án voltunk ott. Fiss-ben parkoltunk, közel a felvonóhoz (max. 100m), de ha nem akarsz sokat szerpentinen autózni, akkor Ladisban parkolj. A három terep jól csatlakozik egymáshoz. Nekünk csodálatos napsütésünk és nagyon jó hóviszonyok voltak. A kb. 30 síterp közül, - ahol eddig jártam - ez volt az egyik legjobb!
Nektek is hasonló viszonyokat kívánok!
Előzmény: (tibor76 85019)
Kedves Endre
6 élménybeszámolót írt
6
18 éve tag
2010.02.07. 11:08
Sziasztok!
Szerintem méltatlanul kevés a bejegyzés erről a nagyszerű kis helyről!
Pénteken voltam itt és a nem legideálisabb időjárás ellenére (borús, elég szeles) nagyon kellemes volt. A négyüléses felvonóban egy németül kitűnően beszélő lengyel lánytól megtudtam, hogy előző nap szikrázó napsütésben még kevesebben voltak. Megjegyzem:pénteken sem volt szinte semmi várakozás.
A parkolótól induló 8 személyes kabinos 960 méterre visz fel, ahonnan átcsúszva beszállhatunk a négyülésesbe, vagy a valamivel gyorsabban mozgó csákányossal vonszoltathatjuk magunkat 1209 méterre. A 2. számú pálya széles, az 1. számúval együtt szinte flachaui-szélességű hómezőt alkot. Nagyon kellemes lesiklás, bár a legalsó szakasza meglepően meredek volt az első csúszásnál! :-). Lendületből továbbhaladva az innét kékkel és szakaszosan pirossal jelölt 1. pálya igazi finomság! A csúcsról 642 m szintkülönbséggel közel 4km-t lehet síelni egyben. Az én közepes sítudásomnak nagyon ideális terep. Az árak a "Daria" kunyhóban nagyon barátiak, a kaja finom, a lányok kedvesek. Jó szívvel ajánlom mindenkinek Rózsahegyet. Persze aztán nem mindenkinek odarohanni, mert legközelebb is szeretnék tömegmentesen csúszkálni itt! :-))
További jó havat mindenkinek!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.