Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

gabek által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (7)Időben csökkenő Időben csökkenő
gabek
7 élménybeszámolót írt
7
13 éve tag
2015.01.28. 20:31
Ezt az időjárás-előrejelzést szoktam nézni, de
ez milyen már? :)

Kékestető +18 fok péntekre
http://www.weatheronline.co.uk/weather/maps/city?lang=en&CEL=C&SI=mph&cont=euro&land=HU&region=0001&WMO=12851&LEVEL=52&R=0&noregion=1

Gyöngyös: -20 fok péntekre
http://www.weatheronline.co.uk/weather/maps/city?lang=en&CEL=C&SI=mph&cont=euro&land=HU&region=0001&WMO=b3628&LEVEL=52&R=0&noregion=1

Ezt valami gép csinálja? de nagyon el van qrva!
gabek
7 élménybeszámolót írt
7
13 éve tag
2013.02.02. 22:41
gondolom az a problémája, hogy kifizette a matrica árát, csak éppen elfelejtette felragasztani. De ez gondolom visszaélésekre adhat okot, ezért büntetik kapásból.
Nagyon régen láttam osztrákoknál ilyen "matrica-tartót", amit tapadókoronggal kellett a szélvédőre felnyomni, és "tartotta" a matricát felragasztás nélkül. Nemtudom, hogy ez szabályos-e, illetve van-e még ilyen. Aki egyedül használt 2 autót, az így közlekedett. Az egy rendszám két autóra az működik náluk még most is, sőt asszem 3 autó is lehet regisztrálva egy rendszámmal és cserélgetik szépen.
Előzmény: (maci-laci 153442)
gabek
7 élménybeszámolót írt
7
13 éve tag
2013.01.30. 23:30
Sziasztok !

Múlt héten sajnos nem mentünk, hanem most mennénk Hochkar síterepre hétvégén. Szombat vasárnap elég viharos időt jósolnak, ez mennyire számít "sízésre alkalmas" időjárásnak?

http://www.bergfex.com/hochkar/wetter/
gabek
7 élménybeszámolót írt
7
13 éve tag
2013.01.23. 10:36
Szia !

Sajnos nem most megyünk, mert a tesómnak dolgoznia kell, majd jövő héten :( tehát mégsem vinném a matricát.
Üdvözlettel,
Előzmény: (WAndrea 151948)
gabek
7 élménybeszámolót írt
7
13 éve tag
2013.01.22. 13:03
ja gondoltam hogy ez nem ilyen egyszerű :)
De szerintem ha nincs nagy szél meg még a nap is süt akkor simán jó idő a -5, -8 fok is.
Ha meg szélvihar van, akkor a 0 is hideg.
gabek
7 élménybeszámolót írt
7
13 éve tag
2013.01.22. 11:57
Szia !

Engem érdekelne a matrica :) Pénteken mennék ki Hochkarra.
Volt már velem is, hogy nem ragasztottam fel, nem lett belőle probléma, sőt egyszer Passaunál ellenőrzés is volt, és nem volt felragasztva, kicsit mérges volt az Asfinag-os ellenőr, de felragasztottam és elengedett.
Viszont osztrák ismerősöm mesélte hogy a lányát fotó alapján megbüntették, mert nem volt látható a matrica a szélvédőn, de ő osztrák volt osztrák rendszámmal... szóval szerinte magyar rendszámnak nem mennek utána
Előzmény: (WAndrea 151948)
gabek
7 élménybeszámolót írt
7
13 éve tag
2013.01.22. 10:53
Hétvégén mennék Hochkar síterepre.
Az előrejelzés szerint a környező településeken (pl. Melk) -2 fok lesz a maximum. Nem lesz túl hideg a hegytetőn, ha lennt is -2 fok lesz a maximum?
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.