Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

paplan által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
paplan
2 élménybeszámolót írt
2
16 éve tag
2007.12.30. 11:53
Sziasztok!
Az erőfeszítések ,melyek tényleg elismerésre méltók!!!! Nem értem, hogy a jegyeladás okozta sorban állásra miért az a válasz, hogy ki van írva a hosszú várakozási idő.Nem hiszem el, hogy nincs még 2 megbízható ember a csapatban , akik legalább a reggeli csúcs idején felpörgetnék a sort...Megtérülne, szerintem sokan ezért vettek du.-i jegyet, vagy hazafordultak látván a kígyózó sort.
paplan
2 élménybeszámolót írt
2
16 éve tag
2007.12.28. 20:46
Sziasztok!

Ma voltunk másodszor ebben a szezonban, a tömeg várható volt, <>viszont ami a jegykiadásnál volt
az teljesen elvette a kedvünk.10 órakor álltunk be a sorba, majd hosszú várakozás, pontosan 30 perc után, amikor a lányom már fázott kiálltunk a sorból, ekkor még kb.30 perc volt a sorbanállásból.Csúsztunk egy párat a kis pályán, majd kétszer is visszamentem megnézni a sort,>reménytelen>újabb 30 perc lett volna(még délben is).Végül eljöttünk haza.
Kérdésem: Miért volt ez az iszonyatos várakozás>a tömeg nem indokolja>valami nagyon el van szúrva a kiadásnál, illetve ilyenkor miért nem állítanak be még plussz személyzetet?

A hely szép, a pálya is jó>csak a jegykiadáson változtassanak.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.