Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

chegue által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
chegue
6 élménybeszámolót írt
6
15 éve tag
2009.02.08. 21:54
Jelentem a Platinum Mirror is tökéletes volt. Szikrázó nap 0 felhő és gyönyörű szürkésre festette az eget míg a hónak valami rózsaszínesebb árnyalatot adott + gyönyörű kontrasztok... Mindenkinek csak ajánlom

felhős időben is elég jól bírta de amikor havazott inkább váltottam a Gold mirror-ra :)
chegue
6 élménybeszámolót írt
6
15 éve tag
2009.01.20. 13:31
Biztosan b fog... :D Lht érdemes lenne egy E-Bay és társai sícucc vásárlós topic... biztosan sokan nézik csak nem merik :)

Én majd leírom milyen a platinum mirror napsütésban ha lesz olyan Stubai-on
chegue
6 élménybeszámolót írt
6
15 éve tag
2009.01.18. 21:37
Szia

Mi pont a mai napon vettünk egy HEAD sícipőt (Haladó kat) amihez alapból járt sarokemelő és harántemelő is... 2mp egy csavar és bennt is volt...

Köv héten teszteli majd a szerencsés gazda.

+ Még eszembe jutott, hogy a K2 oldalán is van valami betét ajánlás, de azt nem tudom pontosan h mi (skiing)

u.i. sajnos csak haladó cipők felett van asszem... de lehet ez az idei modellekre már nem igaz.
chegue
6 élménybeszámolót írt
6
15 éve tag
2009.01.18. 21:35
Sziasztok

Köszi azóta a K2-ben rendeltem és meg is érkezett...
Platinum Mirror lett a választás uh jó a tanács :D:D:D
Egyébként a kiszolgálás minősége annyira magas volt, hogy hirtelen azt hittem már Ausztriában vagyok... (pedig tavaly nagyon rossz élményem volt velük)
chegue
6 élménybeszámolót írt
6
15 éve tag
2008.10.18. 16:35
Köszönöm az infokat! :D
Esetleg valami vélemény, hogy napos időre, melyik lencse a legjobb? Én ilyen mirror-os cuccokat gondoltam...
chegue
6 élménybeszámolót írt
6
15 éve tag
2008.10.16. 16:58
Sziasztok

Van egy SMITH Prodigy síszemüvegem, és szeretnék hozzá új lencsét venni. Nem tudjátok, hogy itthon hol lehet kapni? Interneten sehol sem találok, és nem szeretném feleslegesen körbejárni a boltokat, hogy hátha van vagy tudnak szerezni.

Köszi
KIEMELT SÍTÁBOROK
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
INGYENES TANÁCSADÁS
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.