Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

idibadi által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
idibadi
6 élménybeszámolót írt
6
13 éve tag
2013.02.21. 20:48
Sziasztok!

Nemsokára indulunk mi is, autóval, és ehhez kérnék egy kis segítséget. Ha van valaki aki megosztaná velem a tapasztalatait azt megköszönném. Merre érdemes menni? És kb. mennyi az útiköltség, útdíjakkal, üzemanyaggal együtt?

A válaszokat előre is köszönöm :)
idibadi
6 élménybeszámolót írt
6
13 éve tag
2012.02.03. 12:34
Hát sziasztok!

Már csak órák kérdése és indulok Puy-be! 1 éve erre várok! Tavaly nagyon szuper volt minden, remélem idén is hasonló élményekkel térünk haza! Mindenkinek, aki most megy szép időt, és jó csúszást kívánok :)

Bélapó! Köszi az infókat, és a helyzetjelentéseket! Jó utat hazáig!

U.i.:Ha valakit hallotok ordibálni a pálya közepén, hogy Tedd alá!!!! az én voltam :))
idibadi
6 élménybeszámolót írt
6
13 éve tag
2012.01.31. 11:48
Kedves Bélapó!
Érdeklődni szeretnék az időjárás felől :) Valóban ennyire hideg van mint azt az előrejelzésekben olvassuk? Mi is pénteken indulunk a baráti társasággal, és hát kíváncsiak lennénk a jelenlegi viszonyokra! Előre is köszönöm szépen a tájékoztatást :)
idibadi
6 élménybeszámolót írt
6
13 éve tag
2011.02.04. 12:51
Hajjaaj! Az elmúlt napokban semmit nem tudtunk meg Puy-ről, csak azt, hogy ki hogy tudja a másikat alázni! Jó kis fórum! De ennek nem arról kéne szólnia, hogy kinek milyen élményei, tapasztalatai vannak, és nem egymás alázásáról?? Én nem tudom, csak kérdezem... :P
Na mindegy! Én is ma megyek, és én is rohadtul jól fogom magam érezni! Csatlakozom az előttem szólóhoz, és szétcsúszom az agyam :D:D Aztán ha hazajöttem, igazságot teszek!!! :D

Szép napot mindenkinek!
idibadi
6 élménybeszámolót írt
6
13 éve tag
2011.01.31. 10:10
Szia!

Köszönöm a választ! :) Igen, mi is abban bízunk, hogy addigra esik egy kis hó, és akkor minden rendben lesz :)Ha megjöttem mesélek!
Előzmény: (abi01 106255)
idibadi
6 élménybeszámolót írt
6
13 éve tag
2011.01.27. 12:06
Nahát! Érdekes olvasni ezt fórumot... már jó ideje olvasgatomd, de csak mostanában regisztráltam. Mi jövő héten indulunk Puy-be, barátokkal. Furcsa (v. nem?) ez a sok, egymásnak ellentmondó vélemény. Valaki tegyen már igazságot! :D:D Egyik hozzászólás szerint naponta, másik szerint csak 2 naponta ratrakolják a pályákat :D Valaki szerint szuper Puy, vki szerint hányadék.. Már kíváncsian várom, h rám milyen benyomással lesz. Remélem addig esik még a hó és jó minőségű pályán csúszkálhatunk.

Üdv mindenkinek!
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
KIEMELT SÍTÁBOROK
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.