Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

antmes által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (24)Időben csökkenő Időben csökkenő
antmes
24 élménybeszámolót írt
24
17 éve tag
2007.02.15. 09:05
Szia tomocso!

Gondolom már visszajöttetek, ha van egy kis időd tegyél minket iriggyé!!! Remélem minden oké volt!Ittál forró csokit???:-))))
antmes
24 élménybeszámolót írt
24
17 éve tag
Topik: Cerkno
2007.02.09. 08:38
Szia Norbi!

Örülök hogy tetszett, mi is alig várjuk. Köszi hogy nem felejtettél el minket :-)))
Mi is lefoglaltunk múlt héten egy magánapartmant, remélem jó lesz, majd én is leírom ha (márciusban) hazajöttünk. Egész jó árban van lehet, hogy mást is érdekelhet később.
Mindenkinek további jó telet!
antmes
24 élménybeszámolót írt
24
17 éve tag
Topik: Kope
2007.01.30. 12:51
Szia!

Köszi szépen az infokat! Lehet még egyszer ellátogatunk majd ide is! De jó neked, hogy már voltál!!! Én még havat se láttam az idén! Egyenlőre nincs semmi kérdésem. Mi gőzerővel szervezzük a Cerknoi síelésünket, ha minden összejön akkor a másik fórumban én is megírom milyen volt, ha gondolod az is később egy lehetőség, főképp ha kezdők vagytok! Nálunk is szinte mindenki az!
További jó telet mindenkinek!
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
antmes
24 élménybeszámolót írt
24
17 éve tag
Topik: Cerkno
2007.01.29. 14:11
Sziasztok!
Bocs, de nem telefonáltunk mégsem (WIFIvel kapcsolatban), mert találtunk egy jobb ajánlatot magánapartmannál és az mellett döntöttünk. Csütörtökön derül csak ki mi lesz pontosan a síelésemmel. :-(((
Nem jön valaki március 12-i héten Cerknora?
antmes
24 élménybeszámolót írt
24
17 éve tag
Topik: Kope
2007.01.26. 11:23
Szia!
Sajna nem, végül Cerkno mellett döntöttünk. Én is kíváncsi lennék rá milyen. Mivel mi pécsiek vagyunk még szóba is jöhetne egy hétvégére, úgyhogy ha visszajöttél írhatnál pár szót!
Haverunk volt ott egyszer nyáron, annyit mondott akkor, hogy az út kemény lehet télen ami felvisz a pályákhoz. Meg tényleg annyi van, ami egy hétvégére elég... Viszont szép rész, elég magas és hótartó és közel van viszonylag. Na meg a boom ajánlatok nagyon jónak tűnnek, persze a szállások ezekben túristaosztály jellegűek (közös fürdő stb). Dehát valamit valamiért! BÁr én úgy gondolom Szlovéniában még az se lehet olyan alacsony színvonalú...! Mikor mentek?
antmes
24 élménybeszámolót írt
24
17 éve tag
Topik: Cerkno
2007.01.26. 11:16
szia!

Most biztos én vagyok a ...., de mi az a WIFI? Ha leírod és addig nem válaszol senki, én hívom a Hotelt valószínűleg hétvégén és akkor azt is megkérdezhetem....
antmes
24 élménybeszámolót írt
24
17 éve tag
2007.01.25. 08:18
Jó reggelt!
Aztán nézz vissza ha megjöttetek és számolj be milyen volt! Kíváncsi vagyok másnak is annyira bejön-e mint nekünk?! Különben én Cerknot tervezem idén... de lehet átugrunk Kranjskara nosztalgiázni!
Hát akkor nagyon jó síelést!!! Csak kifogtátok látod!!! :-))))
antmes
24 élménybeszámolót írt
24
17 éve tag
Topik: Cerkno
2007.01.25. 08:03
Jó reggelt!
Sajna még mindig nem tudok semmi extrát meg újat.
Nem megy idén valaki a Cerkno hotel új apartmanjaiba????
Viszont van hó!!!!
Jól jársz a 28-i turnussal! :-)))))
antmes
24 élménybeszámolót írt
24
17 éve tag
2007.01.21. 14:05
jaj még egy jó tipp, bár gondolom már néztétek

https://www.kranjska-gora.si

és a nyitóoldalon piros keretben van egy kisfilm érdemes letölteni és megnézni, mert tök jó!
antmes
24 élménybeszámolót írt
24
17 éve tag
2007.01.21. 14:03
http://www.kranjska-gora.si/index.php?i=511

Szia!
Örülök, hogy így belelkesedtél! Ez egy Kranjska térkép címe, és ha jól gondolom a ti apartmanotok abban az utcában van ami a Hotel Larix alatt megy vagyis totál a sípályák tövében! :-)))
Szerintem ne hagyjatok ki semmit, vagy menjetek vissza még egyszer az még jobb!
Én is megfogadtam hogy egy sírepülő világkupát még egyszer életemben meg fogok nézni Planicán! Nagyon jó síelést és ha minden igaz még szerencsétek is lehet, mert állítólag hétfő-keddre nagyon várják a szlovének a havat!
antmes
24 élménybeszámolót írt
24
17 éve tag
2007.01.19. 09:42
Igen nagyon várják a havat! És állítólag nem is hiába! Meglátod a végén kifogjátok! :-)))
Eleve szerintem Szlovénia egy kis gyöngyszem, tiszta, zöld, kultúrált stb...
A Júlia alpok meg talán a legszebb része. Berakok majd pár képet. Bár én már 2 éve voltam, gondolom olyan egetrengető változások nem történtek. Ami klassz, hogy összekötötték a Kranjska és a Podkoreni pályákat, akkor csak kocsival lehetett Podkorenbe (világkupa helyszín) átmenni. A pályák nem hosszúak (a leghosszabb kb. 1400 m) ez abszolút igaz, látni is fogod a képeken. Ha jobban síelsz akkor viszont a pirosak meg a feketék szerintem okék. DE át lehet menni Bohinjba is, nincs nagyon messze meg ugye Tarvisio meg a Gerlitzen Alpok is egy köpésre vannak és úgy tudom létezik kombinált bérlet is. Van éjszakai síelés is. Ami nekem nagyon tetszett maga a falu, meg az, hogy az összes szállásra szinte be lehet csúszni :-))) és gyönyörű túristautak vannak kirándulni rögtön a falu mellett! Meg érdemes megnézni Planicát, ami a világ legnagyobb ugrósánca! Meg hát a két tó Bohinj és Bled!!! Csúcs! Hú de belejöttem! Ja és mindenképp igytok forrócsokit! A Mercator üzlet mellett van egy kis kocsma és nagyon finom ott! Hol fogtok megszállni?
Bohinj.jpg
A-bledi-to.jpg
A-falu-hatara.jpg
ejszakai-sieles.jpg
Julia-Alpok-alkonyat.jpg
Kranjska-Gora-magasbol.jpg
Kranjska-Gora-palyak.jpg
Podkoren-FIS-palya.jpg
Savica-patak-vizeses.jpg
antmes
24 élménybeszámolót írt
24
17 éve tag
2007.01.15. 10:43
Szia!
Örülök, hogy valaki idetévedt! Nekem ez a hely egy szerelem bevallom. Nyugodtan kérdezz ha érdekel valami konkrétan... Remélem tudok segíteni! :-))) De jó neked... úgy irigyellek!
antmes
24 élménybeszámolót írt
24
17 éve tag
2007.01.10. 15:00
Senki nem akar ide jönni mostanság? Bár ilyen hóviszonyok mellett nem is csoda!!! :-((((
antmes
24 élménybeszámolót írt
24
17 éve tag
Topik: Cerkno
2007.01.10. 14:54
Szia Norbi!
Ha jársz erre síelés után, írj majd pár szót. Ismerősünk jövő héten megy úgyhogy tudok neked naprakész infókkal szolgálni. Majd nézz be néha ide!
antmes
24 élménybeszámolót írt
24
17 éve tag
Topik: Cerkno
2007.01.04. 11:50
Ja igen, még valami mindenkinek aki gondolkodik Cerknoban!
Egyik barátunk megy hetente Szlovéniába és arra is szokott járni, úgyhogy a jövő héten megnézi a saját szemével (és egy fényképezőgéppel, hogy mi a helyzet) az új apartmanokat a pályánál. Majd írok róla, meg felteszek pár képet is. Nyugodtan írjatok kérdéseket addig, megkérdez mindent ha ott van.
antmes
24 élménybeszámolót írt
24
17 éve tag
Topik: Cerkno
2007.01.04. 11:47
Szia!

Annyit tudok segíteni, hogy az intersi honlapján van hójelentés Cerknoról, ami kb. 2 naponta frissül én ott nézem meg a webkamerát a ski-cerkno.com-on.
Remélem sikerül megtudni valami jó hírt! :-)))
antmes
24 élménybeszámolót írt
24
17 éve tag
Topik: Donovaly
2006.12.19. 10:10
Sziasztok!

Gondoltam beugrok pár szóra, hátha segítenek valakinek a tapasztalataim. Mi egy kis társasággal voltunk 2006. januárban, a Magurában egy 4 és egy 3 fős apartmanban és nagyon jól éreztük magunkat. Tényleg nagyon klassz kis lakás volt, szép új meg minden, talán még jobb mint a képeken. Az ablakból nézhettük a Nova Holaról lesíelőket, tök jó volt, és abszolút pályaszállás. Minden jól sikerült, volt hó, nem volt lehúzás, semmi negatív tapasztalat. A síoktatásról annyit, hogy nálunk is sok volt a kezdő és Donovaly azt hiszem a legjobb hely volt nekik elindulni. Mivel 30 körüliek tanultak jó volt a magyar oktatás, mert nem beszéltek nyelveket. Először ők is valami szlovák oktatót kaptak és nem is tetszett nekik a síelés, de aztán megkapták Attilát (nem tudom van-e ő még) és máris imádták az egészet! Én is tanultam nála haladó csoportban és csak jót tudok írni. A vőlegényemék snowboardozni tanultak Gábornál és róla szintén csak szuperlatinuszokban tudok beszélni. Második nap már a nagy pályákon tanultak és maximálisan élvezték is egész nap a boardozást a kék pályákon.
Én mindenkinek ajánlom Donovalyt, szívesen visszamennék én is, mert az esti sízést még nem próbáltam ki!!! :-))))
antmes
24 élménybeszámolót írt
24
17 éve tag
Topik: Kope
2006.10.11. 13:35
Szia Höri!
Neked is köszi az infókat. Igen, gondoltam, hogy ilyesmiről van szó. De nem láttad véletlen az apartmanokat? Azokról aranyos képek vannak, szintén csak a szlovén nyelvűn. De normál ár és pályaszállás, külön wc és zuhanyzó bár szintén emeletes ágyas. Dehát valamit valamiért...
A pályák tetszettek? Kezdőknek sem megunhatók a kékek mondjuk 3 nap alatt? Éjszakai síelés?
Hétközbeni sorbanállás a lifteknél? Melyik pályára állították be az új üléses liftet? Hú, bírok kérdezni...
Előre is köszi tényleg mindenkinek!!!!
antmes
24 élménybeszámolót írt
24
17 éve tag
Topik: Kope
2006.10.11. 13:28
Abszolút minden érdekel!!!
Megkaptam Gábor a Bohinjt, köszi és várom az árakat!
Megnéztem Cerknot is! Nagyon tetszettek a jó hosszú kék pályák! Azt írják, hogy most vannak vadi zsír pályaszállás apartmanok és jó áruk is van. Írnál róla pár szót a mailemre vagy menjünk át a Cerkno fórumba??? Érdekelnek a pályák, meg a snowboardosaimnak a felvonók, meg persze a szállás! Persze az árak az evidens! :)))) cicu22@freemail.hu
KÖszi
antmes
24 élménybeszámolót írt
24
17 éve tag
Topik: Kope
2006.10.09. 08:25
Köszi! Abszolút érdekel minden, Golte is!
Előre is köszi...:-)))
következőutolsó
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.