Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Ydron által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
Ydron
6 élménybeszámolót írt
6
5 éve tag
2022.01.03. 15:46
Szia, köszönöm szépen.

A szolgáltatásokra akkor biztos jó lesz, már csak az a kérdés, hogy teszt nélkül beengednek-e így. A határon értik-e, hogy ez így hiába 2/2, valójában 3 oltás, amihez nem kell PCR.
Ydron
6 élménybeszámolót írt
6
5 éve tag
2022.01.03. 11:10
Szia!

Nem még csak egy Janssenem van, most mennék még egyet beadatni, gondoltam az is legyen Janssen, mert nem volt tőle semmi bajom, de így akkor Pfizer lenne.

De csak akkor adatnám be (mivel még elég friss az előző), ha ezzel így nem kell teszt a beutazáshoz, illetve mehetek mindent csinálni.

A konzulátust hívtam, nem tudják megmondani, már többen kérdezték de az osztrák minisztérium se válaszolt még....

Esetleg van valakinek ilyen (1 janssen + 1 mRNA) kombinációban oltása? És ha igen most mit mutat a Greenpass?

Köszönöm
Előzmény: (Lackó 213896)
Ydron
6 élménybeszámolót írt
6
5 éve tag
2022.01.02. 19:38
Sziasztok, valakinek van esetleg tapasztalata, hogy 2 janssen megfelel e a teszt nelkuli beutazasnak? Ugyan 2/2 de lényegében 3nak felel meg.
Ydron
6 élménybeszámolót írt
6
5 éve tag
2021.11.08. 14:52
Sziasztok!

Én a Johnssonos csapathoz tartozom, pont az egy dózisosság miatt, ráadásul nemrég, egy hónapja adattam be. Eddig 270 napig lett volna jó Ausztriába, az egész szezonra, de ezek szerint január 3-tól nem ér semmit?

Egyébként meg nem is kellene, de ilyen rövid időn belül meg végképp nem ajánlott újabbat belőle és másikat fajtát sem, de így akkor úgy fest megszívtam?
Előzmény: (Stani 212821)
Ydron
6 élménybeszámolót írt
6
5 éve tag
2020.02.19. 09:34
Szuper, köszönöm
Előzmény: (szaferi 208489)
Ydron
6 élménybeszámolót írt
6
5 éve tag
2020.02.18. 11:28
Sziasztok! Tudna valaki segíteni, hogy van-e olyan rész, ahol kicsi gyerekkel (3-4 éves) lehet picit csúszkálni? Esetleg kézzel fogható kötélfelvonó, vagy felvonószőnyeg van-e? A térkép alapján nem tudom kideríteni.
Köszönöm.
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.