Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

hysteria13 által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
hysteria13
1 élménybeszámolót írt
1
8 éve tag
Topik: Lachtal
2016.03.01. 09:01
2016.02.20-27 - 6 napos snowboardozás február végén.
Változékony időjárás. Első nap (02.21.) iszonyatos szél fújt, az ülős felvonók nem mentek, brute-force kellett a csákányossal megtanulni felmenni a hegyre (igen, jó párszor kiestem). Relatíve kevés pálya volt nyitva.
Utána viszont nagyon szép időnk volt. Röpködtek a plusszok. Olvadó hó. A völgyi pályákon néha már vízisíelés volt. Este persze a ratrakok nagyon szép munkát végeztek, bár pár fenti pálya (11-13) továbbra sem volt nyitva.
Utána volt masszív ködös időnk is, de ez hála Istennek nem akadályozta az ülős felvonókat.
Szállás: Monarchia park - hibátlan, de iszonyatosan drága.
Félpanzió - reggeli hibátlan, vacsora majdnem hibátlan, lehetne kicsit több rizs és csirke.
Az utolsó három nap voltak a legjobbak a pályák. Napsütés volt, de fagypont körüli hőmérséklet, tehát nem lettek gyorsan széthányva a pályák, cserébe sokszor masszív jegesedés volt.
Összességében nagyon jó sírégió, bőven el lehet tölteni egy hetet, ami meglepett, mivel nagyon kevésnek tűnik a pályák km száma.
Még egy dolog, csatlakoznék az előttem szólókhoz: abszolút nem kezdőknek való. Nagyon kevés pálya jó tanulásra (tudom, mert én is sokat felejtettem, és kellett újratanulnom). Ahogy írták, a 7-es pálya eleje kék csak, utána masszívan piros, és van 1-2 pirosnak jelölt, ami inkább fekete, de minimum sötétvörös.
Haladó szinten viszont nagyon jókat lehet csúszni. A B felvonó melletti 8-as lett az egyik kedvenc, de az A felvonó melletti 2-es 3-as kombó sem volt rossz, maximum az alja a rengeteg bucka miatt. Az 1-est is nagyon gyorsan szétszedik, sok helyen meredek, nem volt a legjobb választás.
A természet és a táj elképesztően szép. A hütték jók, rengeteg a magyar... de tényleg... rengeteg. :D
Összegezve, aki megteheti, egyszer-kétszer mindenképp jöjjön el ide. :)
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.