Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

HeilmAng által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
HeilmAng
1 élménybeszámolót írt
1
11 éve tag
2021.11.12. 17:31
Sziasztok!

Én is azt tudom megerősíteni amiről már volt szó a fórumban és a hivtakozott cikk végén is szerepel. Letöltöttem a Grüner Passt és 2 Szputnyik után Pfizer oltás esetében a Grüner zöld jelzés jelenik meg és ha a QR kódra kattintok akkor olvasható hogy Pfizer 3/3 valid.. Az EESZT rendszerből a harmadik oltás QR kódját olvastam be a Grüner Passhoz és elfogadta, elég volt. Mivel már maga az applikáció jelzi, hogy zöld és ha a QR kódra kattintanak akkor is az olvasható hogy a 3. oltást megkaptam, mikor és hogy az Pfizer, így én életszerűtlennek tartom, hogy kérnék még a másik két oltásom igazolását is.
Egyedül az EESZT rendszer az, ahol mindhárom oltás látszik de azt az osztrák hatóságok nyilván nem látják.
Az osztrák útmutató alapján a Grüner Pass arra szolgál, hogy igazolja a jogosultságot a belépésre és az éjszakai szórakozásra (Nachtgastronomie). Ha csak nyugati vakcinával lennék beoltva akkor is ugyanez látszana, Pfizer 3/3 és valid és zöld a rendszer. Alapvetően ez a Grüner Pass mivle saját országon belüli fejlesztés így arra készült, hogy az osztrák rendszer szerinti oltásokat dokumentálják és mivel náluk nincs keleti vakcina, így ez fel sem merül problémaként hogy valakinek megvan a 3. oltása és az ne lenne 3. oltásként érvényes.
Egyébként a Szputnyikot is próbáltam a Grüner Passba felvinni de ott fel is jött a piros jelzés.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.