Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Szitamon által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (11)Időben csökkenő Időben csökkenő
Szitamon
11 élménybeszámolót írt
11
14 éve tag
2016.01.29. 10:33
Szia Tibb!

Köszönöm szépen a válaszod. :) Nagyon örültem a jó híreknek. :)Mindenképpen két napos jegyet veszünk akkor. :) Kicsit kétségbe estem, de most már megnyugodtam.

Még egyszer köszi a válaszokat Mindenkinek!

üdv.
Előzmény: (Tibrider 186869)
Szitamon
11 élménybeszámolót írt
11
14 éve tag
2016.01.22. 09:44
Szia Angel-A!

Először is köszönöm szépen a válaszod, bár eléggé elszontyolodtam tőle. :)
Most nézem a webkamerát, két ember síel, de megy a felvonó..tehát a következő kérdésem az volna, hogy szerinted ha odamegyünk hatan, veszünk jegyet sem indítják be??? Mások sem síelnek hétköznap, más síelni vágyók nem töltik ott a szabijukat? Vagy az sem érdekli őket, ha teszem azt, tízen ott tobzódunk, hogy csúszni szeretnénk? Hogy működik ez a tapasztalatod szerint?
Azért is ez a sok kérdés, mert sajnos máskor nem nagyon tudunk menni, illetve még azon a hétvégén esetleg, de ahol szállást foglaltunk ott már teltház van hétvégéken. :( (opció lehet a lemondás és másik szállás keresése is akár)
Békéscsabáról indulnánk, ami ugye nincs nagyon messze, de blindre nem akarunk sílécet bérelni, szállást fizetni, szabit kivenni...nagyon elszomorító ez a hozzáállása a sípálya kezelőknek...
Köszönöm szépen előre is a válaszod, üdvözlettel: Szitamon
Előzmény: (Angel-A 186490)
Szitamon
11 élménybeszámolót írt
11
14 éve tag
2016.01.20. 14:05
Szia!
Köszönöm szépen a válaszod és a linket is, de mi nem most hétvégén megyünk Aranyosra, hanem februárban. :) Azért is érdeklődtem már jártas és tapasztalt emberkéktől az akkori viszonyok felől. :) Fórumot olvasgattam, hogy kb. mire számíthatunk előző évekből, tavaly évi hőmérsékletet néztem a freemeteon stb., de nem vagyok nyugodt a hóbiztosságot illetően. A szállást már most foglalnánk le (Cabana Art)a napokban, mert igencsak szűk a megfelelő időintervallum, de dagonyázni nem szeretnénk. :) Osztrák sípálya esetében nem kérdezősködnék, ott kezelik rendesen, de itt az olvasottak alapján kicsit bizonytalan vagyok.
Azért még egyszer nagyon szépen köszönöm a válaszod!!!! :)
Előzmény: (codyfiu 186444)
Szitamon
11 élménybeszámolót írt
11
14 éve tag
2016.01.20. 08:13
Sziasztok!

Mi előre láthatólag február 22-23-24-én mennénk síelni Zengőkőre. Érdeklődni szeretnék Tőletek (bár tudom senki nem időjós), hogy korábbi tapasztalatok alapján a fent említett időszakban mennyire enyhe az időjárás és kb milyen pályaviszonyokra lehet számítani?

A válaszokat előre is köszönöm! :)
Szitamon
11 élménybeszámolót írt
11
14 éve tag
2010.09.16. 09:48
Sziasztok!

Nem tud valaki véletlenül pályaszállást?
Előre is köszi:
Szitamon
11 élménybeszámolót írt
11
14 éve tag
Topik: Nassfeld
2010.03.31. 15:16
Nekem tetszett Nassfeld. A Carnia kifejezetten, mivel nem voltak sokan még február 6-13-ig sem, mikor síszünet van, de valszínű ez annak volt köszönhető, hogy az odajutás nehézkesebb. ennyi. :)
Szitamon
11 élménybeszámolót írt
11
14 éve tag
Topik: Nassfeld
2010.02.03. 14:32
sziasztok!

engem is érdekelne milyenek a pályák, szombat hajnalban indulunk.:D
Szitamon
11 élménybeszámolót írt
11
14 éve tag
Topik: Nassfeld
2010.01.21. 13:00
Koty!

Nagyon szépek a képek.:D
Szitamon
11 élménybeszámolót írt
11
14 éve tag
Topik: Nassfeld
2009.12.31. 07:55
Lacanator és Thieszj!

Köszönöm a válaszokat.:D:D
Linda
Előzmény: (thieszj 77913)
Szitamon
11 élménybeszámolót írt
11
14 éve tag
Topik: Nassfeld
2009.12.30. 10:49
Szia!
Köszönöm a választ. Minket riogattak, hogy szinte feketének minősül a millenium expressz alja.:P :D
Linda
Előzmény: (ipeti 77893)
Szitamon
11 élménybeszámolót írt
11
14 éve tag
Topik: Nassfeld
2009.12.29. 14:41
Sziasztok!

Érdelődnék valakitől, hogy a millenium expr. alja valóban nagyon durva és hogy lehet-e visszafele jönni vele? Lesznek a csapatunkban kezdők, azért szeretném tudni.
Előre is köszi a választ.:D
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.