Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Kár Pátosz által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (7)Időben csökkenő Időben csökkenő
Kár Pátosz
7 élménybeszámolót írt
7
15 éve tag
2009.03.25. 01:22
És...milyen volt Késmárk, Dóval után ?
Kár Pátosz
7 élménybeszámolót írt
7
15 éve tag
2009.03.16. 15:37
Most is csak egyet hajtogatok, mint egy hülyegyerek: lehet máshová is menni síelni !
Hajrá Sípark !
Kár Pátosz
7 élménybeszámolót írt
7
15 éve tag
Topik: Donovaly
2009.03.16. 15:35
Mi pont 13-án este és 14-én voltunk kint.
Tényleg nagyszerű volt, (12 után főleg Zahradiste) és tömeg sem volt.
Kár Pátosz
7 élménybeszámolót írt
7
15 éve tag
Topik: Bihar
2009.01.05. 02:43
Vartop a hágó, Arieseni (Lepus, magyarul) a falu, az Aranyos (Aries) forrásvidékénél. Mint síterület, ugyanaz.
Kár Pátosz
7 élménybeszámolót írt
7
15 éve tag
2009.01.04. 16:53
Van itt vita kérem.
Lehet, hogy én alulképzett vagyok ehhez, de... lehet hőzöngeni, kritizálni, teoretizálni, üzleti okfejtésekbe bocsátkozni meg minden. Sőt máshová menni síelni is lehet !

Nemde ?

Minden jót !
Kár Pátosz
7 élménybeszámolót írt
7
15 éve tag
2008.12.29. 21:51
Persze, tudom, világos. Nincs itt szó semmilyen szidásról. És nem kell ehhez lécet húzni...
De ülni lehet a pálya szélén is. Meg felbaktatni is. Úgyhogy a vizet sem kell felkapni. Pont.
Egyébként van síléces-ácsorgós-ütközéses tapasztalatom, sajnos, amikor a 4-es alsó szakaszán,a lenti alagút előtt (max 10 méteres nyomvonal) két idősebb fazon egymással szemben állva (!!!) beszélgetett..."szerencséjükre" a 20 kilós fiam akadt velük össze.
Minden jót !
Kár Pátosz
7 élménybeszámolót írt
7
15 éve tag
2008.12.28. 16:08
Kíváló a hó, bár kezdők vagyunk, a 6 éves fiammal karöltve tanulunk. Ő persze már utcahosszal vezet... Nagy volt ma a tömeg, de a tegnap esti sízés remek volt. Le a kalappal az üzemeltetők előtt, szerintem. Remélem a jövőben lesz kapacitás a pályán itt-ott, sokszor 5-ösével "pihenő" hódeszkások valamint a fő nyomvonalon felfelé baktató "magukba feledkezők" figyelmeztetésére is.
Ami a sorba befurakodó, ún. furfangos bácsikat és néniket illeti: amíg többen (jóval...) alkalmazzák ezt a technikát mint ahányan szóvá teszik, nincs mit várni. Tahó banda. Illetve birkatürelmű fogyasztó. Pont.
Még valami: jó lenne, a rendőrséggel karöltve, megtiltani az úttest mindkét oldalán való parkolást. Többen mondták, hogy Semmering így, Donovaly úgy. Ez OK. Akkor miért választották a Mátrát ? Hm ?
Minden jót, alig várjuk a 4-est és a 3-ast !
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.