Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

ita72 által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
ita72
5 élménybeszámolót írt
5
14 éve tag
2021.12.30. 23:59
Sziasztok !
Ma érkeztünk meg eddig minden ok.Határ sima volt, autópályán letereltek egy parkolóba matricát és védettségi kártyát ellenőriztek. Érvényes védettségi kártyához nem kell teszt .Ma megvettük a jegyeket, pénztárnál nem kértek kártyát.
Ha esetleg valakinek szüksége van tesztre , az ingyenes.
ita72
5 élménybeszámolót írt
5
14 éve tag
2021.12.26. 14:05
Sziasztok!
13 éves gyereknek , ha csak antigen tesztje van, tudunk-e jegyet vásárolni?
ita72
5 élménybeszámolót írt
5
14 éve tag
2013.12.01. 11:06
Tegnap kirándultunk Mönichkircenbe. Így elsőre, ha az idő nem fog melegedni a pálya jövő hét végére rendben lesz. Folyamatosan ment a ratrak,egy-két helyen még látszott a talaj, de a mobil hóágyúk ezekre a helyekre voltak irányítva.
A kék pálya alsó harmadán építenek v.mi kis épületet fából, én hirtelen kis melegedőre, hüttére gondolok.
ita72
5 élménybeszámolót írt
5
14 éve tag
2012.01.24. 16:10
Az alsó rész szinte sík terep, csak gyerekekkel használják sí oktatáshoz. Az nem tudom hogy fizetni kell-e.
ita72
5 élménybeszámolót írt
5
14 éve tag
2009.12.22. 00:06
Vasárnap voltam,a hó elég rossz minőségű,érezni lehetett a műhavat. A pálya széleken, főleg az a rész amit nem ért el a hóágyú már kopott volt. Az biztos, hogy kell rá még egy jó 10cm, de az is biztos, hogy a leesett hóra nagyon fognak vigyázni. Kevesen voltunk,a felső parkoló sem volt tele. Tisztán látszott, hogy mindenki csak kóstolgatja az első havat. Az új jegyautómata jól kezelhető, a sípályákhoz vezető autóutak szépen le vannak takarítva, jól lehet haladni.
KIEMELT SÍTÁBOROK
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
INGYENES TANÁCSADÁS
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.