Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Meszi által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (10)Időben csökkenő Időben csökkenő
Meszi
10 élménybeszámolót írt
10
19 éve tag
2005.01.20. 11:57
Hát nem tudom. Én inkább Bolzanoig mennék a helyetekben. St Leonardo felé eléggé remegett a térképrajzoló keze... :)
Meszi
10 élménybeszámolót írt
10
19 éve tag
2005.01.18. 17:10
Nem kis utakon akarok menni, az elég volt nyáron egyszer.... :))
Graz-Tarvisio-Velence-Verona-Trento a másik alternatíva.
Nekem kb. csak egy százassal hosszabb, viszont nincs dugó és jó az idő. De Mo-on van 200km "nem autópálya", ezért időben elvileg több. Feltéve ha a Brenner nem dugul be. Szóval dilemma...

Mindegy, nézegetjük az előrejelzéseket.

Köszönöm
Meszi
10 élménybeszámolót írt
10
19 éve tag
2005.01.18. 11:52
gyurif, köszönöm. Tavaly voltak gondok a Brenner felé (ha jól emlékszem útépítés, meg irdatlan tömeg), de ha Nektem nem volt semmi akkor szerintem mi is megkockáztatjuk a jövő héten. Nekem az olasz autópálya is 8 euro lesz, mert Trento-ig kell mennem :)

Képet úgy tudsz ide betenni például, hogy a megírt hozzászólásod melletti "Melléklet csatolása" funkciót használod. Ez a megírás után pár percig aktív csak. Vagy felnyomod valami nyilvános helyre és megadod az url-t :)
Meszi
10 élménybeszámolót írt
10
19 éve tag
2005.01.17. 13:56
Esetleg gondolkozz el a kontaktlencsén is, ekkor zakíthatsz a spec. szemüvegekkel. Például szép időben mehetsz napszemüvegben is (természetesen hegyre valóban) nem kell maszkban szenvedni.

Sok helyen az 1500-2500Ft-os vizsgálat után adnak egy pár próbalencsét is amivel egy-két hetet simán kihúzol, tehát nem jár túl nagy költséggel...
Meszi
10 élménybeszámolót írt
10
19 éve tag
2005.01.16. 21:57
Gyuri, ezek szerint a Brenneren mentetek. Szombaton vagy vasárnap értetek oda? Mik a tapasztalatok forgalom szempontjából?

Köszi
Meszi
10 élménybeszámolót írt
10
19 éve tag
2005.01.10. 14:15
Sziasztok!

Járt mostanában valaki a Brenner felé? Szombat délelőttönként mekkora forgalom/dugó szokott arra lenni?

Köszi
Meszi
10 élménybeszámolót írt
10
19 éve tag
2005.01.07. 10:46
Az attól függ hol vásárolsz.
Kajáról van szó? Ha lent egy normál városban/faluban, akkor kb. magyar árak illetve alatta. Az éttermek is hasonló árakon dolgoznak.
A sípályán viszont minél magasabbra mész annál drágább :)
Egy sör 4-6 euro volt tavaly, kávé/capuccino 2-3 euro.
Meszi
10 élménybeszámolót írt
10
19 éve tag
2004.11.23. 13:07
Hát egy napnál szerintem többet fogtok ott síelni :) Próbáljátok majd ki a Cioca-t, nekem az jött be a legjobban. Azt hiszem 53 fokos a legnagyobb lejtése, erdőben fut és általában ÜRES :).
Vannak jó tanulópályák is (futószalagos felvonóval akár), tehát a kezdőknek is jó.

Ez olyan ízlések és pofonok dolog: én rosszul voltam a madonnai tömegtől, és elvoltam napi három pályán is. Más szeret minden csúszásra másik pályát választani, mutagatni a felszerelését, ülni a felvonóban,...stb.
(Félre ne értsd, ez nem neked szólt libella.)
Mondjuk Madonnán síelhetsz Schumacherrel is, ha szerencséd van. Február tájékán szokott a Ferrari csapat odavonulni őrültködni (jéggokart és társai).

bvonh, pontosan melyik szállást foglaltátok és kinél? Én is most keresgélek, de az eddigi tuti helyünket eladták :(
Meszi
10 élménybeszámolót írt
10
19 éve tag
2004.11.22. 15:34
Egyetlen szűk keresztmetszet a kabin, ami a faluból visz fel a hegyre. Munkanapokon ott sincs sor, hétvégén meg versenyek esetén tényleg kb 5 perc. De fent a pályán előttem még 10-nél többen nem álltak. Ez is csak a "fő" pályán, a csúcsra felvivő négyülésesnél volt. Ott szeret síelni a "tömeg" :)

Egyébként annak ez a pálya nem való, aki csak úgy tud jót sízni, hogy minden csúszást más pályán ejt meg. Erre itt nincs lehetőség ( 1 hosszabb és egy rövidebb fekete, két hosszú piros, egy hosszú "sötétpiros" (53 fokos letörésekkel), illetve pár egyéb elágazás, átkötő és kék pálya van csak).
Meszi
10 élménybeszámolót írt
10
19 éve tag
2004.11.19. 12:21
Pinzolo: azért van abban valami perverz, amikor reggel 9 felé felmész a hegyre, átcsúszol a hátsó pályákhoz, lenézel és csak egy gyúrótábla simaságú (éjjel becsületesen megcsinált) pályát látsz magad előtt amibe te karcolhatod aznap az elsőt. Felveszed a napszemüvegedet (mivel úgy tűz a nap mintha a tengerparton lennél), elindulsz lefelé, majd az első kanyarban a fenyves közepén félreállva csak a szél zúgását hallod a völgy felől.
Nagyon vacak hely, na... :)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.