Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Adr3n4l1n által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
Adr3n4l1n
4 élménybeszámolót írt
4
18 éve tag
2006.04.11. 19:30
én meg a második:IGEN-NEM:)

NEM:
-más nyelven nem szólalnak meg

IGEN:
-viszont megpróbálták megérteni, amit magyaráztunk nekik, legalábbis ott, ahol mi voltunk (St-Gervais)
-ha egy szót is mondtál franciául(akár csak így köszöntél nekik), akkor már segítőkészek voltak, sőt egy boltos bácsi kifejezetten barátságos és még magyarázott is nekünk ezt-azt, amit nem értettünk=lehet, hogy anyázott, de nem hiszem:)
Adr3n4l1n
4 élménybeszámolót írt
4
18 éve tag
2006.04.10. 23:30
hm...Storm-mos, azért kíváncsi lennék, mi alapján ítéled meg egy sorból azt, hogy ki mennyire tud síelni. Meggyőződésem, hogy akinek itt a legnagyobb a pofája, az a pályán messze nem ilyen nagy csávó. Ezt nem rád értem, félreértés ne essék.
Adr3n4l1n
4 élménybeszámolót írt
4
18 éve tag
2006.03.26. 22:38
Sziasztok!

Idén vettem egy Fischer RC4-es lécet, és így szezon végén megfordult a fejemben az éleztetés. Az élén az látszik/érződik, mintha minimálisan sorjás lenne. De ahol ez nem érezhető, ott sem tűnik nekem életlennek.
Érdemes elvinni éleztetni minden szezon után, vagy csak akkor vigyem, ha már érezhető a romlás?
Egyáltalán, szakszervízben éleztessem, vagy a fentebb is olvasható házi módszerekkel?
Illetve a talpjavítást a szakboltokban is kapható csodaszerekkel, házilag csináljam meg, vagy azt is bízzam szakemberre?
Adr3n4l1n
4 élménybeszámolót írt
4
18 éve tag
2006.03.25. 12:27
Egyetértek hajnick-al!
Tipikusan a "van egy fórum ahol lehet fikázni, meg vagizni; hogy nekem ez sem jó, meg az sem, de azért minden évben oda megyek" kategória.
Hát, van aki nagyon ráér és szeret beszélni/gépelni:)
ja, és igen, tényleg vérlázító.
KIEMELT SÍTÁBOROK
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
INGYENES TANÁCSADÁS
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.