Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

nkpolip által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
nkpolip
6 élménybeszámolót írt
6
13 éve tag
2011.01.24. 18:05
Van most 2 atomic léc az intersport újság első oldalán. Kérhetném hogy aki ismeri ezeket a léceket írjon véleményt és hogy hova ajánlja.
nkpolip
6 élménybeszámolót írt
6
13 éve tag
2011.01.23. 13:00
Köszönöm mindenkinek a segítséget! Most már tudom mire figyeljek oda:)
nkpolip
6 élménybeszámolót írt
6
13 éve tag
2011.01.22. 17:26
Lehet hogy vicces, én csak leírtam mit szoktunk csinálni hátha segít a döntésben. Gondoltam érdemesebb itt feltenni a kérdést mint egy multinál. Azt meg megköszönném ha az említett fogalmakat valaki kifejtené vagy dobna egy linket róluk.
Előzmény: (AAron 105166)
nkpolip
6 élménybeszámolót írt
6
13 éve tag
2011.01.22. 16:43
A léc legyen jól irányítható. Nagyobb sebességnél is maradjon stabil, mert sebességmérő pályákon szoktunk egymással versenyezni ki ér el nagyobb sebességet. Szeretek a pályákon is tempósan haladni, de sokat szoktunk szórakozni buckapályákon is. A carvingolás, "forgatott lendületek" nem tudom mit takarnak pontosan. Nem volt oktatóm aki ezeket elmondja. Annyit mondtak nekem az elején, na itt csússz le :-D úgyhogy magamtól tanultam meg.
Előzmény: (vanczi 105158)
nkpolip
6 élménybeszámolót írt
6
13 éve tag
2011.01.22. 15:18
Üdv

Tapasztaltabb emberek véleményét kérem síléc választásban. 4 éve síelek, a szintemet nem tudom de minden pályán gond nélkül lejövök. Amikor kezdtem kaptam egy használt Fischer RC4-es lécet amire rávan egy matricán írva hogy 5000siling. Ebből kilehet számítani hogy nem mai darab. Leszeretném cserélni. Milyen lécek való nekem? Magasságom 186 súlyom 86kg.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.