Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

sp által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
sp
6 élménybeszámolót írt
6
15 éve tag
2013.12.02. 14:12
Szia!
Szivesen társulnék...
Üdv
sp
6 élménybeszámolót írt
6
15 éve tag
2013.11.24. 16:54
Szivesen elmennék n:-) :-) em túl fiatalokkal - Akár többször is egy szezonban - sajnos egyedül járok nár a családból. Nem vezetek, de betársulok, vagy buszos útra.
Üdv sp
sp
6 élménybeszámolót írt
6
15 éve tag
2011.03.26. 20:54
Nem fogoka témával tovább foglalkozni, de:
1. kérdezzék meg a paksi csoportot az út hosszáról...
2. ne a régi szlovákiai utazásokkal hasonlítsák össze a 21. századi fejlődést... a sípályán te se gyalog vagy egy yoyo-val mész fel a hegyre, mint 30 évvel ezelőtt...
3. ha egy utat átlag 18 óra alatt meg szoktak tenni brianconi bevásárlással, az ne tartson 23 órát...
4. nem "kisasszonykodás", ha a körülményekhez képes az utasok egyre kényelmesebben szeretnének utazni...
5. aki nem volt ott, az könnyen oszt jó tanácsokat...

Nem vitát akartam nyitni, hanem tapasztalatomat megosztani a fórum olvasóival!
Biztos jó csapat az iroda, a sofőrök is igyekeztek, ezt a busz-utánfutó párosítást elcseszték. Aki ebből tovább kombinál, az már a képzelet szüleménye.
Egyébként 2 éve ugyanekkor síeltem itt. Bár akkor is nagyon olvadt, a hosszú fekete pálya végig járható volt. Idén márc. közepén még kevesebb hó volt /lent már lezárták/, Megjegyzem, a franciák hójelentésében nem kevés a "csúsztatás" -összehasonlítva a valósággal. Azért aki akart, tudott síelni, de igazán jót az utcsó napon: minden jó, ha vége jó!
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
sp
6 élménybeszámolót írt
6
15 éve tag
2011.03.23. 19:01
Gondolom, a Gyöngyit védőket még nem szívatta meg ez a túlzott profitorientáltság....

Másik irodákkal az út 5 órával rövidebb volt /2 éve voltam/ és a busz is kényelmesebb volt.

Az időjárás az úton nem okozott problémát, egyedül a síutaztatásra alkalmatlan busz választása a lassúság oka.

Nem hinném, hogy az iroda nem tudná kiszűrni a kényelmetlen és lassú buszokkal rendelkező fuvaros vállalkozókat.

Ha nem tesszük szóvá, évről évre egyre rosszabb járgányokkal visznek bennünket.....nem kritika nélkül védeni kell őket, hanem ösztönözni a jobb kiszolgálásra a pénzünkért!
sp
6 élménybeszámolót írt
6
15 éve tag
2011.03.22. 18:46
Kedves Síelők!
2011 március 12-19 között voltunk síelni a francia Alpe d' Huez pályáin Ozban.
A szállás és a pályák a szokásosak voltak, de a buszos út hagyott némi kívánni valót.
Felállította a leglassabb út világrekordját!
A menetidő 23 óra –vásárlás nélküli - zötyögés!
A buszban a 180cm-re nőtt emberek térde nem fért el, az űlések oldalra nem kitolhatóak és se lehajtható étkező se rakodóháló- természetesen wc nélküli volt a jármű.
Teljesen tele busz, a sícipők és lécek egy megtömött személykocsi utánfutóban a busz mögött, az utazó sebesség 80 km/óra.
És ezt kinek "köszönhetjük"?
- a Bihar Gyöngyi nevével fémjelzett SKINET TRAVEL
e-mail: gyongyi@ski-net.hu
web: sieljunk.hu cégnek.
S a hab a tortán:
a csoport felét még továbbutaztatta még három órát egy további pályára!

Közel 20 éve utazom, de ilyen kellemetlenül nem jártam.

Ne felejtsétek: aki szívni akar, őket válassza!

Az időjárás olyan volt mint az előttem leírt, úgy látszik, március már késő...
sp
6 élménybeszámolót írt
6
15 éve tag
Topik: Skalka
2009.01.01. 17:57
hi!
érdeklődöm, az űlőszékes felvonó üzemel?
mennyibe kerül egy napijegy?
kösz
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.