Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

aangelin által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
aangelin
3 élménybeszámolót írt
3
12 éve tag
Topik: Tauplitz
2012.03.11. 15:55
Valami hasonlót érzek én is Tauplitz-el kapcsolatban. A táj gyönyörű, talán az egyik legszebb, de mégis... A pályák nem voltak nagyon karbantartva, lehet, hogy szezon vége miatt, bár március 10. nem hiszem hogy ott szezon vége lenne. A "régi" részen a pályaszámok néhol fellelhetők voltak, a kereszteződéseknél pedig el kellett csúszni egészen a tábla elé, mert dioptriás szemüvegben is alig láttam, hogy melyik merre van. Az új részen minden tökéletes volt, de az a pár pálya kevés volt. Valóban sokat kell botozni, szegény férjem bot nélkül jobban küzdött. És valóban, gyerekkel nem túl ideális a hely. A régi nagy felvonó majdnem 20 percig megy fel átszállással, az új buborékos is kb. ennyi, de ott legalább nem kell kiszállni.
Március 8-án egész nap esett a hó, így 9-től már jobb hóminőség volt.
Kulmhof-ban szálltunk meg, amivel igazán nem volt gond. Ennyi pénzért tényleg azt kaptuk, amit fizettünk. Az uszoda nagyon jó ötlet, bár a víz elég hideg volt, szegény gyerekek nem sokáig élvezhették a pancsolást. Mi kocsival mentünk a pályához, gyalog szerintem felejtse el az ember. Parkolóhelyet mindig találtunk még fél 10-kor.
Összességében egynek elment ez a hely, legalább láttunk újat is, de vissza nem vágyom.
Azért a lavinaveszély tábla és a mellékelt első kép kicsit félelmetes volt, de annál izgalmasabb. :)
DSC04369.JPG
DSC04373.JPG
DSC04430.JPG
aangelin
3 élménybeszámolót írt
3
12 éve tag
2011.10.01. 13:50
Köszönöm az ötleteket, utánanézek!
aangelin
3 élménybeszámolót írt
3
12 éve tag
2011.09.27. 15:41
Tud valaki olyan síterepet, ahol egy 2 éves, síelni nem tudó gyerekkel is el lehet tölteni a napot valami jó játszótéren? Esetleg gyenge szánkópálya, szórakoztatóprogramok stb. ???
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.