Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Hajasga által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
Hajasga
2 élménybeszámolót írt
2
14 éve tag
Topik: Präbichl
2020.02.23. 20:54
2020.febr.21.-23. között sikerült 3 napot síelnünk ezen a nekünk nagyon kedves pályán. Péntek: napközben hóesés, kellően hideg, jó pályák, kezelhető tömeg, szombat:napsütés, délutánra buckásodás, kásásodás a pályákon, a Polster a napsütéses idő miatt hamar "feladta a leckét". Vasárnap: nagyon meleg áramlat, szemerkélő eső, a parkolók tele, a Hütték tele, a pályákon kevesebb sportoló volt.Nem könnyű ilyen enyhe (sajna) tavaszias időben jó pályát kialakítani, de a személyzeten nem múlik a dolog. A hóvastagság kiírása kissé pozitívra sikeredett, de remélem, hogy a szezon végéig sikerül a pályákat síelhető szinten tartani. Összességében egy hangulatos, családoknak kíváló sportolási lehetőséget nyújtó síterep.
Hajasga
2 élménybeszámolót írt
2
14 éve tag
Topik: Präbichl
2010.01.05. 16:19
Bea0730-nak, Helló!
A Praebichl pályán jelenleg 6km üzemel, azt hóágyúzzák, amennyiben kell. A Polster hegy része a hosszabb, meredekebb.A helyiekkel beszélgetve azt mondták,hogy a jan.közepe,febr.márc. szokott a hóbiztos lenni.Én dec.26-30 voltam, ár-érték arányban nagyon jó pályának tartom, nincs tömeg, önállóan síelő kisebb gyermekeimet is szemmel lehet tartani. A profiknak, nagy felhajtást, tömeget kedvelőknek esetleg unalmas lehet.Éjszakai bulizós helyet én nem találtam.Kattints bővebb infóért:Bahnhof Hotel Praebich-re.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.