Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

zoliszaki által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
zoliszaki
5 élménybeszámolót írt
5
15 éve tag
2012.02.28. 19:14
Köszönöm a segítséget, és szaboz-nak is, bejelentettem a törpét a parkolónál található sísuliba (Seiser), 2 óra oktatás, majd én fordítok neki.
Félek a hó minőségétől, meleg van, és csak ma havazik, inkább esőt jeleznek előre. Voltunk már többször itt, mindig jó hó volt, de akkor tudtunk januárban menni. Mi már kinőttük a pályát, de a fiamnak tanulni / 5. pálya, nagyon világoskék/ jó lesz.

Jó havat!
Előzmény: (AnyaApa 135883)
zoliszaki
5 élménybeszámolót írt
5
15 éve tag
2012.02.21. 23:49
Sziasztok!

Március első szombatjára (márc.3.) keresek a 6 éves kisfiamnak oktatót. Nem volt még léc a lábán. Én már síelek pár éve, de az oktatását inkább másra hagynám.
Ha esetleg tudtok valakit, vagy vállalná valaki közületek, azt megköszönném.

Jó havat! Zoli
zoliszaki
5 élménybeszámolót írt
5
15 éve tag
2010.01.10. 18:09
Sziasztok!

Mi jan. 5 - 8. között síeltünk a Mönichkirchen-i oldalon. Pénteken (8-án) csodálatos sí időnk volt! Folyamatos nagy pelyhes havazás, kevés síelő, 0 perces sorban állás!
zoliszaki
5 élménybeszámolót írt
5
15 éve tag
2009.03.04. 07:56
Szia szala4!
Köszönöm az infókat. A sítérkép alapján Areh lenne a megfelelő talán, mert ha jól látom van 2x3,5 km "kék" pálya és az már 1000-m fölött van. Oda csak busszal lehet feljutni, vagy akár saját autóval is?
Köszönöm: Zoli
zoliszaki
5 élménybeszámolót írt
5
15 éve tag
2009.03.02. 14:27
Sziasztok.
Segítséget kérek. Melyik pályaszakaszt ajánljátok? 5-éves kislányommal megyünk egy napra és leginkább "kék" pályákat keresünk. Van egyéb költség a napijegyen kívül? (lift, busz, stb...)Vasárnap megyünk, mekkora sorbanállás valószínű?
Válaszokat előre is köszönöm.
KIEMELT SÍTÁBOROK
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
INGYENES TANÁCSADÁS
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.