Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

zoliszaki által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
zoliszaki
5 élménybeszámolót írt
5
15 éve tag
2012.02.28. 19:14
Köszönöm a segítséget, és szaboz-nak is, bejelentettem a törpét a parkolónál található sísuliba (Seiser), 2 óra oktatás, majd én fordítok neki.
Félek a hó minőségétől, meleg van, és csak ma havazik, inkább esőt jeleznek előre. Voltunk már többször itt, mindig jó hó volt, de akkor tudtunk januárban menni. Mi már kinőttük a pályát, de a fiamnak tanulni / 5. pálya, nagyon világoskék/ jó lesz.

Jó havat!
Előzmény: (AnyaApa 135883)
zoliszaki
5 élménybeszámolót írt
5
15 éve tag
2012.02.21. 23:49
Sziasztok!

Március első szombatjára (márc.3.) keresek a 6 éves kisfiamnak oktatót. Nem volt még léc a lábán. Én már síelek pár éve, de az oktatását inkább másra hagynám.
Ha esetleg tudtok valakit, vagy vállalná valaki közületek, azt megköszönném.

Jó havat! Zoli
zoliszaki
5 élménybeszámolót írt
5
15 éve tag
2010.01.10. 18:09
Sziasztok!

Mi jan. 5 - 8. között síeltünk a Mönichkirchen-i oldalon. Pénteken (8-án) csodálatos sí időnk volt! Folyamatos nagy pelyhes havazás, kevés síelő, 0 perces sorban állás!
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
zoliszaki
5 élménybeszámolót írt
5
15 éve tag
2009.03.04. 07:56
Szia szala4!
Köszönöm az infókat. A sítérkép alapján Areh lenne a megfelelő talán, mert ha jól látom van 2x3,5 km "kék" pálya és az már 1000-m fölött van. Oda csak busszal lehet feljutni, vagy akár saját autóval is?
Köszönöm: Zoli
zoliszaki
5 élménybeszámolót írt
5
15 éve tag
2009.03.02. 14:27
Sziasztok.
Segítséget kérek. Melyik pályaszakaszt ajánljátok? 5-éves kislányommal megyünk egy napra és leginkább "kék" pályákat keresünk. Van egyéb költség a napijegyen kívül? (lift, busz, stb...)Vasárnap megyünk, mekkora sorbanállás valószínű?
Válaszokat előre is köszönöm.
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.