Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

fraky által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
fraky
3 élménybeszámolót írt
3
14 éve tag
2021.02.25. 15:54
Múlt Vasárnap (02.21) voltunk itt síelni a családdal. Szombaton még csak kirándulóhelyet kerestünk ahol esetleg szánkózni is tudunk. Megnéztük a webkamerákat és mivel jók voltak a hóviszonyok és még tömeg sem volt úgy döntöttünk a szánkó mellé bekerül a sífelszerelés a kocsiba. A lányomnak meg tudunk bérelni helyben is. Telefonon is érdeklődtünk a helyzetről és nagyon kedves tájékoztatást kaptunk, így Vasárnap reggel el is indultunk Pestről. Gyönyörű volt az út felfelé pláne ahogy kiértünk a felhők közül gyönyörű napsütés fogadott minket. A parkolóban volt aki irányította az autókat, hogy hova parkoljanak. Sokan voltak de a legtöbben kirándultak, így a pályán pont annyian amennyien ebben a vészterhes időszakban még biztonságos.

A pálya nem túl hosszú, de nagyon élvezetesen lehet rajta csúszni, be is lehet gyorsulni, de szép nagy ívekkel is lehet élvezni a siklást. A hó minősége nagyon jó volt, a nap végére kásásodott csak egy kicsit, de az is csak a pálya szélén amit én egyébként nagyon kedvelek. A felvonónál szinte nem is kellett várakozni, így a rövid pálya ellenére nagyon aktívan, sokat tudtunk csúszni. A felvonónál nagyon kedves és segítőkész volt a kezelő, mindenkinek nagy türelemmel segített, és a "visszatérő" vendégekhez mindig volt egy kedves szava :)

A bérlés is nagyon flottul ment és igen minőségi felszerelést kaptunk.
A sípálya melletti étteremben nagyon finom rántotthúst ebédeltünk, a helyzet miatt sajnos csak a teraszon állva a terasz korlátot asztalnak használva.
Csúszás után a síkölcsönző, a trafikok és az északi pályák közötti területen még egy kis szánkózásra is jutott hely és idő. Így legalább a szánkó nem csak a sufniban töltötte az egész telet hanem egy kicsit meg lett járatva.

Nagyon pozitív élményekkel indultunk haza, délután sötétedés előtt. Reggel még nem gondoltuk volna, hogy ilyen élvezetes sínapot fogunk itt eltölteni.
20210221-114020.jpg
20210221-123707.jpg
20210221-123750.jpg
20210221-124937.jpg
20210221-125913.jpg
20210221-120533.jpg
20210221-144829.jpg
20210221-164643.jpg
20210221-164808.jpg
20210221-170807.jpg
fraky
3 élménybeszámolót írt
3
14 éve tag
2010.01.06. 10:36
Szia,

Én a K2 sí és snowboard boltot tudnám ajánlani. Ott szerintem elég jól értenek mindkét témához, és nagyon segítőkészek! Itt találod meg őket : https://www.skiing.hu

No és weben is nagyon aktívak mindíg friss a honlapjuk, emellett telefonon és e-mail-en keresztül is készségesek.

üdv, Fraky
Előzmény: (Rajah975 78636)
fraky
3 élménybeszámolót írt
3
14 éve tag
2009.11.09. 11:47
Sziasztok,

FLOW kötésről, én (is) csak jót tudok mondani. Ezt használom jó pár éve, nem FLOW bakanccsal(Perenne). Az elején valóban szokni kell, ahogy azt előttem szóló tapasztalt kollégák is mondták, de utána nagy öröm :). Csak belépsz a papucsba, felcsapod a hátát és mész is.

Most tervezem én is a bakancsom lecserélését, és akkor már én is FLOW-ban gondolkodom. Nagyon örülök a lentebbi bolt ajánlásnak, mert a munkahelyemtől sétatávolságra van.

üdv., Fraky
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.