Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Geri0421 által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (10)Időben csökkenő Időben csökkenő
Geri0421
10 élménybeszámolót írt
10
20 éve tag
Topik: Isola 2000
2009.02.14. 17:41
Hello Bentondr?:) Milyen volt a szallasotok? jobb mint az eredeti?:) Ezt szakmai szemmel nezve kerdezem? ha rosszabb lett volna a szallasotok akkor is elegedettek lettetek volna? Az utso kerdesem pedig 26bol kb hanyan sieltetek vasarnap?:)
Geri0421
10 élménybeszámolót írt
10
20 éve tag
Topik: Isola 2000
2009.02.11. 23:43
En is fellövök már akkor egy két képet:) Csak izelitokeppen:)
RCAPQRXXQ711-pl--Stations-de-ski.JPG
RCAPQRXXQ776-pl--Stations-de-ski.JPG
Geri0421
10 élménybeszámolót írt
10
20 éve tag
2009.02.11. 19:15
Csak egy kerdes prot probaltad te valaha a pozitivumokat latni a dolgokban?
Nekem kisse ugy tunik, hogy te az a fajta ember vagy akinek soha semmi nem jo...
Geri0421
10 élménybeszámolót írt
10
20 éve tag
Topik: Isola 2000
2009.02.11. 15:05
Nos akkor a legendak es pletykak tovabbfejlesztese elkerulese vegett, here is the true story:)


Tehat kedd este egy nem behirdetett spontan buli ami akrokiban veget ert 1.45kor atterelodott a Lic Discotheque be ahol 2.30 kor bezart a bazar...

Ekkor a kivonulo tomeg, NB 1 es futball szurkoloi, jo hangulatban razenditettek a focimeccseken elhangzo odakra:) Ami rendkivul jopofa lett volna, ha mas terben es idoben tortenik ennek ellenere en csak mosolyogtam a bent parazo es gyulekezo kidobokra:) akik letszamban es erofolenyben sem voltak kimagasloak:) ezt lattam es ereztem rajtuk ekkor kinjukban csak annyit mondtak, hogy halkitsam le oket az en csoportom...:) En pedig mondtam, hogy kar volt kikuldeni oket mert itt bekesen buliztak bent:) Nos kozoltem amint megkaptam a kabimat mar megyek is es megprobalom a tomeget csendre birni:) UH. kijutottam es jobb sarok Bekescsaba bal sarok Debrecen:) Hat fless volt mintha otthon lettem volna csak a lovas rendorok hianyoztak... Igy kb 2perc konyorges utan es persze hatarozott fellepes utan csend lett es kint folytatodott az apartmanhazak elott, aztan hogolyocsata, aztan rajottek hogy inkabb mindenki magyar es utaljak kozosen a franciakat... stb:) Nos a tesztoszteron es adrenalin termeles egybol leallt amikor rajottem hogy az egyik lanyszobat ha hazakuldom talan nem produkaljak magukat tovabb a fiuk:) es igy is lett. Gondoltam hogy nem marad annyiban. Reggel mar hivtak is Magyarorszagrol, Travelex, hogy menjek be a rendorsegre es bologassak delutan:) kozben Reka is hivott meg persze Adam is meg hat Les Adrets 2recije is:) uh. keszultem a rendorsegre du. De elotte ugy voltam vele benezek a ket szurkolotabor szobaiba... nem nevezem meg a ket szobat.

Mar nem volt senki egyik szobaban sem. Leertem a rendorsegre. Buntetes csendhaboritas szaz euro per fo elengedve mert a rendorok korrektek voltak es amugy se ertek tetten senkit... Viszont volt egy kameras felvetel amin 5en cigiztek olyan helyen ahol tilos volt. Es mivel kameras felvetellel szembesitettek a sracokat ezert 5szor 68euro bunti, plusz 180 euro kb 13 fore leosztva liftben valo ugralas miatt ami kesz csoda es szerencse hogy nem szakadt le:) Kulonben ezt is megirhatta volna a sielok.hu:) 13 magyar leszakadt egy liftben Isolaban, mert focinotakat uvoltottek es egyszerre ugraltak 13an:) nos ennyi a sztori....
Ha a csendhaboritasert elkaptak volna azt a kozel 50fot akkor az 5000Euro lett volna...

Szoval ennyi a sztori...

udv
Gergo
Geri0421
10 élménybeszámolót írt
10
20 éve tag
Topik: Isola 2000
2009.02.11. 01:11
Koszi Niki...:)
Geri0421
10 élménybeszámolót írt
10
20 éve tag
Topik: Isola 2000
2009.02.11. 00:39
Szia fanni:) Akkor az tenyleg en voltam:)
Geri0421
10 élménybeszámolót írt
10
20 éve tag
Topik: Isola 2000
2009.02.10. 23:25
Kicsi volt a lendulet:) Bulis linkek nincsenek:)? Volt egy ket homalyos esteje sztem mindenkinek:) Frissitsetek egymas emlekezetet:)
Geri0421
10 élménybeszámolót írt
10
20 éve tag
Topik: Isola 2000
2009.02.10. 23:17
Szia Fanni,
Lattal asni a buszotokat:)?
Geri0421
10 élménybeszámolót írt
10
20 éve tag
Topik: Isola 2000
2009.02.10. 14:21
Megprobalok meg egy kepet csatolni a fegyelmezett informaciora ehes tarsasagrol:) Azert a jo oldalat nezve a dolgoknak legalabb volt egy kis napsuteses szuzhosizes is:) Meg ket plusz nap franciaorszagban. Nos azert ez sem adatik meg minden nap. Szerintem raadasul mindenki aki ott volt szereny kis csapatunkbol 453fo:) Elmondhatja, hogy reszese volt egy nagy kalandnak. Varom az utasok inputjait, illetve feedbackjeit. Sajnos volt egy ket inkorrekt dolog francia reszrol ahogy tusibuksi emlitette, de mit lehet tenni. Felul emeledni rajta.
Udv mindenkinek
Geri
RCAPQRXXQ952-pl--Stations-de-ski.JPG.jpg
Geri0421
10 élménybeszámolót írt
10
20 éve tag
Topik: Isola 2000
2009.02.10. 14:04
Sziasztok. Orulok hogy mindenki epsegben hazaert, szeretnem megkoszonni minden utasnak a megerteset, turelmet, es empatiajat,(mar akinek volt):) NOs hat ilyen kalandban meg nem volt reszem mint fo lebonyolito:). Viszont ilyen szenzacios csoportom se nagyon volt meg, akik tenyleg ilyen fegyelmezetten es hiszti nelkul kepesek voltak atveszelni egy ilyen kalandot. Nem mondom volt egy ket erdekes telefonbeszelgetesem:) "te vagy a szervezo b....meg:), csinalja hat valamit..." Csinaltam is a nap 24 orajabol 20at azzal foglalkoztam, hogy mindenkinek jo legyen, az egyetlen dolog amivel szemben keves illetve kevesek voltunk az az egy heten keresztuli hoeses. Nos hat a termeszet csodait nehez befolyasolni.

Mindenesetre, tenyleg szeretnem meg1szer megkoszonni a tarsasagnak a fegyelmezettseget. A Tarvelexnek, hogy elvihettem az utat mint "tour leader". A szervezo kollegaimnak, hogy kitartottak joban es rosszban:) Kulon koszonet Rekanak, Adamnak, es Robinak. Ezenkivul Szarvas Petinek ugy gondolom en is es a Travelex is nagyon sokat koszonhet, mert vegig higgadtan komunikalt felenk es az utasok fele akikkel Auronban ragadt. 3 napig ... huh hasonlo helyzetben mar lehet "sirtam" volna. Sot lehet en meg csunyabban beszeltem volna magammal:)de be kellett volna latnom hogy nem vgayok fer, mert ami tolem mint szervezotol tellett maximalisan tulteljesitettem, vagy teljesitettuk...

Szoval le a kalappal mindenki elott, a francia siiskola vezetojenek, az idegenforgalmi hivatalan Celenanak, es az apartmanhazban Menu nevu lanynak koszonhetunk rendkivul sokat, de leginkabb azt hogy mar itthon vagyunk... Illetve a soforok kozul a 2es busz soforjeinek koszonhetunk tenyleg sokat, mert ok ketten voltak azok akikkel normalisan lehetett komunikalni es nem nehezkesen. "nem veszem fel es nem adom meg a szamomat mert spur vagyok" es tarsai abszolut nem volt ra jellemzo. Nem veletlenul mentettem el igy a telefonomba ot, hogy sofor normalis:)

Koszi Maki es Travlex.
Megegyszer kosz az utasoknak minden bizalmat.
Remeljuk nem okoztunk csalodast.

Zweider ha lehet szeretnek veled beszelni a pletykaiddal kapcsolatban amiket itt a forumon terjesztesz.

Aki esetleg szeretne az megtalal a siktatas rovatban is vagy iwiwwen:)...
Udv mindenkinek
Kiss-Török Gergely
Volt Polaris os csapattag
Isolai 2009 februari lavinas lebonyolitoja...
RCAPQRXXQ955-pl--Stations-de-ski.JPG.JPG
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.