Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

madda által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
madda
2 élménybeszámolót írt
2
14 éve tag
2014.02.07. 17:32
Csak azért nem adtam neki a maximumot, mert ide nem tudok úgy jönni, hogy ne legyenek rengetegen a pályán. Osztrákiában a január, főleg a hétköznapok, de távolabb a határtól a hétvégék is nyugisabbak. Itt azért a legjobb pályák annyira televannak eberrel, hogy a speed síelést vagy elfelejted, vagy bevállalod, hogy veszélyeztetsz másokat és önmagad is! Itt sűrűn esik friss hó, csapadékban gazdag környék, ami jó a freeride kedvelőknek, de rossz a sima kezelt pályát kedvelőknek, mert a sok ember a puha friss havat 2 óra alatt, olyan mértékben amortizálja le, ami háború utáni állapotokat idéz elő! (nem viccelek! a nyitás utáni második órában, keresnünk kellett egy rövidebb, kevésbé frekventált szakaszt, ahol élvezte a lányom is a csúszást. A jó hír, hogy akkora a síterep, hogy biztosan mindenki megtalálja a számára megfelelő pályaszakaszt. A bérlet érvényes a közeli és hatalmas Les2Alpes-re is ahová kötelező átmenni!!!!! 2 nap van benne a másik terepen!
madda
2 élménybeszámolót írt
2
14 éve tag
2013.01.20. 18:47
Hehehe, én nem szólnék be a Bartus családnak sí ügyekben! Ha jól tudom, Peti apukája (Mikibá) :) örökös Magyar bajnok! :))) Ezzel foglalkoznak 1000 éve. Biztos vagyok benne, hogy volt lehetőségük kipróbálni mindenféle sílécet! Én most rendeltem náluk egy 2010-es Nordica HR Jet Fuelt amire 2 éve vágyom, de eddig nem tudtam kiköhögni 190ezret érte! :))) Ez 84-es csípővel rendelkező darab, és egy kicsit félek is a kezelt pályáktól, de annyira élveztem a HR nitroust pályán, hogy bevállalom ezt a +6 millit a pályán kívüli bohóckodásért! :) Azt bánom, hogy csak a 162-es volt választható, mert a súlyom (98kg) igényelne egy picit hosszabbat a vadonban a roppanókon, de csak 177cm magas vagyok, tehát pályára meg pont tökéletes lesz. :))) Jó havat mindenkinek! Balesetmentes síelést! Éljen a tél!!! :)))
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.