Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Szalai Gizella által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Szalai Gizella
1 élménybeszámolót írt
1
10 éve tag
2018.03.16. 14:08
Kedves Sporttársak!
Március 4 és 11 között 1 hetet töltöttünk itt. Két család, ezen belül 4 gyerek, 4 fiatal felnőtt szülő, 2 nem síelő és 2 síelő nagyszülő. Nagyon jó időt fogtunk ki, már nem volt hideg mint az előző héten. Mindegyik pálya tökéletes állapotban volt szinte egész nap. Szombat délután a 8-as már buckásodott, de már akkor elég meleg volt. Kedvencünk az 1-es fekete, amin többször jókat csúsztunk. Egyik reggelre kb. 20 cm friss hó is esett rá, amit én nem vállaltam, de a jó erőben levő fiatalok nagyon élvezték. Én inkább a 2-es pirosat választottam akkor, annak is van egy elég meredek része, ami nem volt egyszerű a nagy hóban. A gyerekek is nagyon tetszett a hely, a két 6 éves a piros pályákkal is próbálkozott, a 11 éves a feketéken is többször lejött. Két nem síelő nagyszülő sem unatkozott, nagyokat sétáltak a két völgyállomás között. Síelés szempontjából számunkra tökéletes volt ez a kis terep, mivel mindenki megtalálta számára kedvező pályát. A két völgyállomáson levő hüttét látogattuk, mind a kettő korrekt árakkal dolgozik és van magyar személyzet. Egyébként hétköznap szinte csak magyar szót hallottunk a pályákon is. Szállásunk a Haus Mandel-ben volt, nagyon kedves segítőkész teljesen magyar személyzettel, családias hangulattal, finom ételekkel. Összefoglalásul azt tudom mondani, hogy gyerekkel és különböző sítudással rendelkező társaságnak ideális a hely, nincs messze, nem nehéz megközelíteni és az árak sincsenek elszállva. Örülök, hogy felfedeztük.
KIEMELT SÍTÁBOROK
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
INGYENES TANÁCSADÁS
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.