Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

bocitravel által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
bocitravel
3 élménybeszámolót írt
3
11 éve tag
2015.02.10. 12:50
Kedves László!

Egy technikai szünet volt nálunk az elmúlt napon.
Az Ön kérését már megoldottuk, és erről emailt is küldtünk.
A busz rendben indulni fog.
bocitravel
3 élménybeszámolót írt
3
11 éve tag
Topik: Donovaly
2013.02.12. 12:25
Kedves Garosz!

Amit én leírtam az nem ideális, hanem így történik már 5-ik éve. Nem véletlen, hogy velünk működik együtt a síközpont.
Én a továbbiakban nem szeretnék bele menni sárdobálásba. Biztos mi is hibázhattunk, de azt csak a figyelmedbe ajánlom, hogy a buszjegyen és a buszon is szerepel egy hot-line telefonszám, melyen 24 órában elérhetőek vagyunk.
Remélem, hogy a rajtad kivüli több ezer utas akit kivittünk Donovalyba máshogy látja a munkánkat, mint ahogy erről kapjuk a pozitív visszajelzéseket.
Neked további jó síeléseket kívánok.
Előzmény: (garosz 154618)
bocitravel
3 élménybeszámolót írt
3
11 éve tag
Topik: Donovaly
2013.02.11. 14:45
Kedves Garosz!

Először is sajnálattal olvastam az általad leírtakat.
Az a helyzet, hogy én már tegnap értesültem a sofőrtől, hogy 2 személy nem vette át a síbérletet, gondolom ti voltatok azok.
Ezt a Donovaly síbusz járatot már 5-ik éve csináljuk, melyben együttműködünk a Donovaly síközponttal.
Röviden leírom, hogy mi a menete a különböző szolgáltatások igénybevételének. Egyébként ez a buszban is elmondásra kerül.
A megérkezést követően, amíg az utasok átöltöznek a sofőr vagy a kísérő felveszi a pénztárból a síbérleteket, és azokat a busznál kiosztja max 5-10 perc. Tehát a síbérletért senki nem kell sehova mennie.
Az egyéb szolgáltatásokat, mint pl.: kölcsönzés, oktatás a partnerünk (Patty-ski, FunPark-ban) biztosítja a buszjegy ellenében, ott már nem kell fizetni.
Ez egyébként szintén le van írva a weboldalunkon.
Az, hogy az általad szervezőnek nevezett személy nem értett semmihez, furcsának találom, mivel heti 4 alkalommal megy ki Donovalyba, heti több mint 100 emberrel.
Összeségében úgy gondolom, hogy a síbérlet átvételénel csúszott félre valami, és a többi esemény már onnan tovább növekedett.
Arra kérlek, hogy keress meg az elérhetőségeinken, hogy át tudjuk beszélni az ügyet.
Előzmény: (garosz 154525)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.