Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

.1234 által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
.1234
1 élménybeszámolót írt
1
5 éve tag
2018.07.03. 16:32
2018.07.02-án jártunk itt, ez egy hétfői nap volt. Mi csak egy napra jöttünk ide mert amúgy máshol volt a szállásunk ezért jó sokat kellett utazni. Az időjárás miatt csak 12 óráig lehet síelni. De viszont emiatt már 6:30-tól lehet síelni. A gyermek jegy 39,50 euróba kerül reggeltől délig. Reggel nagyon sokan voltak a pályán, a vendégek nagy része 18 év alatti síedzőtáboros gyerek akik nagyon jól síznek. Mondhatjuk azt is, hogy az én sí tudásom volt az egész pályán a legrosszabb. A hó minősége reggel 9 óráig elfogatható. De az után borzalom a melegtől. A pálya 9 után már alig csúszott, sőt inkább nem is csúszott és még jó buckás is volt, csak a piros pályán lehet normálisan sízni. Livrionál vagyis a felső állmáson a hütte ha nevezhetjük hüttének vagy inkább büfé, elég rossz állapotban van egy osztrák hüttéhez képest -2 es. Az alsó állomáson bőven van parkolóhely meg tudtunk állni. Síszervíz nincs nyitva ilyenkor. Az út a pályához nagyon kanyargós, keskeny sűrű ködben kb 15 el lehet rajta menni amúgy meg ha jönek szembe akkor gáz van. Normál időjárási körülmények között 40 es átlagot jöttünk autóval. A pálya weboldala nem működik a webkamera nagyon gáz. De a kaszába legalább tudnak angolul. A lifteknél max10 percet kellett várni, de ez az idő egy pokol volt mert a várakozásra szalaggal kijelölt hely persze emelkedik és nagyon szűk és mindenki tolakodik. A pályák egyébként könnyűek és egy, másfél perc alatt le lehet jönni rajtuk. Ezért az idő nagy része a lifteknél való tolongással tellik. A sífutó pályákat szinte folyamatosan ratrakolják de kb 2 sífutót láttam. A sípályát csak zárás után ratrakolják. A lifteket sűrűn megállítják mert rengeteg slalomozó van a pályán és folyamatosan rakosgatják át a kis piros kék botokat ( elnézést nem tudom mi a pontos neve) szóval ezeket a kezükbe fogva szállnak ki be a tányéros felvonóból.
De legalább a liftet finoman indítják.
A liftek sebessége átlagos de nem mostani darabok. Az viszont még egy rossz pont, hogy a tapadós havon először sík terepen majd emelkedőn kel fellmenni a hüttéhez. Összeségében azért egy napot jól elsíelgetem 5ös skálán 3 pontot adok a síterepnek.
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.