Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Amrestad által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
Amrestad
5 élménybeszámolót írt
5
19 éve tag
2005.02.28. 11:43
Berkó László, te nagyon unatkozol? Én is adok tanácsot: Mit érdemes felvenni reggelente egyetemre menet:
1 alsónadrág
1 pár zokni
1 póló
1 nadrág
1 pulóver (lehet kötött is)
1 kabát
1 sapka
1 sál
1 pár kesztyű (ha fázós vagy)

Jaaaaa, hogy nem mindenki fiú és egyetemre jár, és van aki öltönyt hord?!
Amrestad
5 élménybeszámolót írt
5
19 éve tag
2005.02.28. 11:35
Mi egy héttel korábban megyünk... 2 hete van az időjárásnak, hogy végre zúdítson egy kis havat Risoulra!!! Most csak a hóágyúzott pályák működnek, 37-ből 13 piros van nyitva, hatalmas a tömeg a felvonóknál és a pályákon, bla-bla-bla. Nem biztos, hogy rossz lesz, de az igen, hogy így nem ér meg 70 ezret!!! Kár, hogy nem vállal felelősséget az utazási iroda...
MINDENKI IMÁDKOZZON A HAVAK ISTENÉHEZ!!!!!
Amrestad
5 élménybeszámolót írt
5
19 éve tag
2005.02.07. 18:40
Sziasztok! Márciusban megyünk Risoulba, és kicsit aggódunk, mivel elég kevés hó hullott idén. 45-55 cm-t ír a honlapjuk, 37-ből 11-13 piros pálya van nyitva... Van valaki, aki mostanában járt arra és meg tudná osztani a tapasztalatait? Mi ott a helyzet??
Kösz, A.
Amrestad
5 élménybeszámolót írt
5
19 éve tag
2004.12.17. 13:13
Ha könnyű bukni a kemény léccel, akkor miért jó? Egyáltalán honnan számít valaki haladónak? Ha magabiztos? Ha gyors? Ha nem esik? Ha megbámulják a felvonóról :)?
Amrestad
5 élménybeszámolót írt
5
19 éve tag
2004.12.17. 13:11
Nekem Rossignolom van egyenesen Andorrából, és még tök szűz volt, amior elvittem egy szerelőhöz, hogy rakjon rá emelőt, és sikerült átfúrnia a léc talpát... Na jó, ez így túlzás, csupán kicsit kidudorodott a léc talpa... Én amúgy most határoztam el, hogy bérelek majd ilyen-olyan léceket a síelés alatt, és csak utána költök egy vagyont az újra... Sokan egyébként azt csinálják, hogy nem is vesznek saját lécet, hanem helyben kibérlik a legújabb modellt.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.