Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Dórika21 által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
Dórika21
4 élménybeszámolót írt
4
12 éve tag
2012.02.09. 19:22
Sziasztok! Olvastam az egyik hozzászólónál (ne haragudj, de nem emlékszem a nevedre), hogy a hátsó pálya nagyon jeges volt. Mi tegnap voltunk, és csak megerősíteni tudom! Mindenki esett-kelt, nehezen volt síelhető/deszkázható és már jégbuckás is volt. az adagolós felvonónál lévő srác mondta is h ne is menjünk a pálya tetejére mert jeges+kavicsos, szóval hagyjuk..így a felvonó kb felénél kiszálltunk, de mivel a felvonó résznél is glatt jég volt a pálya, így sikeresen elestem mert a deszkám lecsúszott, hátsó kötés ugye nem volt bekötve így enyhe agyrázkódással, kicsattant szájjal és fájó orral fejeztem be a napot! a fura az volt, h amikor ez megtörtént senki nem volt képes elsősegélyt nyújtani...ez vajon normális? mert ahol én eddig voltam mindenhol kötelező volt, hogy legyen orvos. bárkinek lehetett volna komolyabb baja, és mire a mentő odaér... remélhetőleg nem lesz ilyenre szükség, de tényleg nem voltak valami jól kezelve a pályák, hetente járok deszkázni különböző helyekre de ilyennel még nem találkoztam! :(
Dórika21
4 élménybeszámolót írt
4
12 éve tag
2012.02.06. 20:52
aktuális még a kérdés? :) múlt héten voltam Rózsahegyen. a pályák kezeltek, talán a fentieken volt pici jegesedés, de az is inkább csak a fekete pályán. 4órás jegyet vettünk 19euro volt. a fenti hüttében az árak nem a legolcsóbbak és még a sor is hosszú, de már az itthoni büfékben is vannak magas árak. a parkolással kapcsolatban annyi, hogy ha a lenti parkolóban szeretnének megállítani akkor mondjátok h a Fatra Parkba mentek(pályaszállás) és akkor nem kell elsétálni a felvonóig, illetve nem kell megvárni a buszt hogy felvigyen, mert tovább engednek és a fenti parkolóban lehet találni helyet. :) Összességében minden rendben volt, kellemes napokat töltöttünk el!
Dórika21
4 élménybeszámolót írt
4
12 éve tag
2012.02.06. 20:45
szia mdanka! látom most írtál nem rég.. tudnál segíteni nekem! szerdán szeretnénk felmenni Kékestetőre 4-en. meddig tudunk elmenni kocsival? illet pár infó a pályákról sokat segítene, mert gondolkoztunk még Mátraszentistvánon is... van olyan csákányos/tányéros felvonó ami lassabban húz? mert a barátomat most fogom tanítani boardozni. előre is köszi a választ! Dóri
Dórika21
4 élménybeszámolót írt
4
12 éve tag
2011.10.24. 17:22
Sziasztok! Valaki tudna nekem segíteni, hogy itt mikor van szezonkezdet?
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.