Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Ildy által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Ildy
1 élménybeszámolót írt
1
18 éve tag
2006.02.12. 11:39
Sziasztok
Tegnap voltam először a Nagy-Hidegy-hegyen, mondván, hogy az itthoni pályákat is ki kell próbálni.
A hegycsúcsra felérkezést elég körülményesnek találtam és a buszon is próbálták kedvem szegni, hogy ne várjak csodát, sőt.... Már kezdett lefelé biggyedni a szám, amikor arra eszméltem, hogy a busz csak megy és megy felfelé, hihetetlen magasságig :) Az étteremből a pályához átcsúszva a szembe jövő forgalom tagjai közölték, olyan meredek a pálya, hogy hányingerük van ha lenéznek, ezért keresnek inkább egy lankásabb pályát. Hűha, gondoltam ennek fele sem lesz tréfa :) Odaérve aztán megláttuk a csodát! Buckák buckák hátán, mint a sivatagi homokdűnék! De éppen ez volt benne a kaland a külföldi pályákhoz képest. Olyan mintha hullámvasúton lennél, NAGYON ÉLVEZTEM! Szerintem nagyon klassz a pálya! Fontos Figyelmeztetés: A lécedet próbáld nem elhagyni, mert a nagy hóban csak hihetetlen erőfeszítések árán tudod visszavenni! Mókás volt, ahogy elmerültünk a fél méteres hóban, meg az is ahogyan kiestem a felvonóból a cél előtt pár méterre, be az erdőbe és a szűz havon átvergődve eljutottam a pályáig! Ami meglepett, hogy elég hosszú volt a pálya az itthoni adottságokhoz képest és a parkolóhoz vezető, ösvényen keresztül gázoló keskeny út is nagyon izgalmas!
Összefoglalva, több izgalomban és kalandban volt részem, mint külföldön és már alig várom a jövő hétvégét, hogy ismét mehessek! Ja és meglepően barátságosak az emberek és nem is tolakszanak a felvonónál, de ha mégis (a kedves és helyes boardos fiúk) akkor pedig a sorban állók nem szólnak. Hihetetlen! Gyertek Ti is de ne túl sokan, mert akkor sorba kell állni a felvonónál :)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.