Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Gavin által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (8)Időben csökkenő Időben csökkenő
Gavin
8 élménybeszámolót írt
8
17 éve tag
Topik: Obertauern
2012.12.04. 19:26
Naggyoon durva nap volt :) !!!!!!!
Délelött 10töl szakatt a ho.
Leesett 20 centi. Felhös volt, rossz látási viszonyokkal, de ennek köszönhatöen szinte senki nem volt a belsö katlanban (Seekarpitz, Kringsalm környéke).
Fél órán belül szinte teljesen eltünt a nyomom a pálya széléröl, és húzhattam a következöt.
Az éjszaka nyilván leratrakolják, és újra turistás idö lesz, fantasztikus hóval.
De ma...álom!!!!!!!!!
Gavin
8 élménybeszámolót írt
8
17 éve tag
2009.12.12. 19:49
A mai nappal kinyitott Fanningberg is. Kipróbáltam. A fekete pályák, meg a Zirenjet még nem mennek, de a hóviszonyok kategorikusan jobbak, mint Großecken vagy Katschbergen. Úgyhogy ha valaki nyugisabb, családiasabb síelésre vágyik, ajánlom.
Még nem tudni, mikor nyit a Zirbenjet, de a buckasízők/szűzhósízők kedvéért, majd megírom azt is.
Jó csúszást, Kriszti
Gavin
8 élménybeszámolót írt
8
17 éve tag
2009.12.08. 14:54
Szombaton Katschbergen, vasárnap Großecken sikerült csúszni. Nos, ez előbbin többen voltak, piros pályák voltak nyitva, így a délutánra elég sok füvet kellett kerülgetni. Großecken sem volt sokkal több hó, viszont alig voltak, így a pályák még délután is jól síelhetők voltak. Bár egyik sem volt az igazi, hisz ilyen vékony hóréteg mellett még nem tudnak menni a ratrakok.
A jó hír: reggel óta havazik (a völgyben eddig inkább esett, most váltott át itt is hóra).
Hétvégén nyit Fanningberg is, és szerintem me elég sok hó esik ahhoz, hogy a lenti pályák már akár holnapra is kifejezetten élvezhetővé válnak...
Gavin
8 élménybeszámolót írt
8
17 éve tag
Topik: Obertauern
2009.12.03. 20:01
Kedves Sporttársak,
hőn szeretett Fanningbergem nyitását elhalasztották még egy héttel, ugyhogy ráérek...
Síoktatóként dolgozom már harmadik éve egy osztrák síiskolánál...
További információ:
https://www.berghotel-mariapfarr.com - síoktatás
https://www.fanningberg.cc
Szeretettel várom, kicsik-nagyok, kezdök-haladók jelentkezését egész télen; így szezon elején akár Obertauernben is.
Tóth Krisztina
0043-6504831813
Gavin
8 élménybeszámolót írt
8
17 éve tag
Topik: Obertauern
2007.01.13. 20:32
Most jöttem le Fanningbergről, pénteken reggelre esett a hó, délutánra kicsit olvan a napsütésben, de jól síelhetők a pályák. Én is a Berghotel Mariapfarrból járok föl Obertauernre síelni, jelenleg nincs tömeg a pályákon, és ne higgyetek a rémhírekenek, hogy nincs hó, mert kiválóan síelhető a környék összes pályája.
Krisz
Gavin
8 élménybeszámolót írt
8
17 éve tag
Topik: Obertauern
2006.12.09. 20:55
Az utakon lévő havasesőt megerősítem, a pályákon esett -ha nem is 30 cm- de jól síelhető friss hóval egyetemben. És akárki akármit mondd, ha a Tauernrunde síelhető lesz, az egyik legjobb pályarendszer egész Ausztriában.
(Nehezen, de persze akceptálok más véleményeket is...)
Gavin
8 élménybeszámolót írt
8
17 éve tag
Topik: Obertauern
2006.12.09. 19:43
Stani:
Ez nem a reklám helye,de...ha a síelők.hu-n megnézed Oberntauern-t, megtalálod a szállodát Mariapfarr-nál egy szép sárga lepkével az épület oldalán:).


Gavin
8 élménybeszámolót írt
8
17 éve tag
Topik: Obertauern
2006.12.09. 18:34
Ma egész nap esett a hó Oberntauernen! És a szüleim által üzemeltetett szálloda vendégei szerint végre élvezhetők a sípályák, bár néhányan csak a Hüttéig jutottak:)!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.