Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

szakip által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
szakip
5 élménybeszámolót írt
5
19 éve tag
2009.01.07. 14:28
Az a leállás érdekes lehetett, mert én 3 kor még mentem fel vele Kosodrevinához....
És fel sem tünt, hogy leállt a felvonó. :)
Biztosan nem állt fél órát, mivel amikor a siratófalon jöttem le, megint ment az ülős....

Szaki
szakip
5 élménybeszámolót írt
5
19 éve tag
Topik: Donovaly
2007.01.31. 12:51
Sziasztok !

Vasárnap ment a Telemix a Nova Holán, csak 11 kor indították el. Bár a pálya elég rossz volt, mivel lefujta a havat a szél, át a fekete pályára..:))
A piroson jeges volt, a feketén meg 30 cm friss porhó. Ja és mentek a hóágyuk, telefujták az arcomat hóval... mert persze a pályával szembe állították őket. azóta ha csökkent a szél, gondolom a pályát rendberakták, mert hó már volt bőven.

szakip
5 élménybeszámolót írt
5
19 éve tag
2006.02.08. 09:13
Sziasztok !

Les Arcsban már 60-70 ezer euróért lehet apartmant venni. Pályaszállás nekünk egy hét asszem olyan 120 ezerben volt(öt fő). Néhány év alatt megtérül..:)))
h i r d e t é s
szakip
5 élménybeszámolót írt
5
19 éve tag
2006.02.08. 09:01
Ennyire szar hóállapotokat rég láttunk a Franciáknák. Most jöttünk vissza Les Arcsból, és a sílécünket vuhetjük nagyjavításra. Tiszta kő, és jég volt a pálya, és nem zárták le őket, hanem hagyták a síelőket, had csúszkáljanak a köveken...
Ja és 2000 felett nem volt hóágyú (persze a 2000 alattiakat sem használták)
szakip
5 élménybeszámolót írt
5
19 éve tag
2006.01.23. 14:41
Hy!

Tignes-ben tavaly nem volt gond a pályákkal. Néha kicsit jeges volt, de használható. Ahhoz képest, hogy nagy terület volt, elég jól karban volt tartva.
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
KIEMELT SÍTÁBOROK
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.