Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Judy-T által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (93)Időben csökkenő Időben csökkenő
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
Topik: Rogla
2007.03.27. 15:07
Ez már nagyon időszerű volt, mert szuper hely és megérdemlik az emberek, hogy többet tudjanak róla. Köszi az újítást! :)
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2007.03.26. 09:08
Mi a Hotel Rogla-ban voltunk, 4 nap/3 éjszakát töltöttünk ott, ez kettőnknek kerül 74 000 Ft-ba. Ebben svédasztalos félpanzió, ingyenes uszoda használat, ingyenes szauna használat (4-ig, de csak meztelenül:)), ingyenes síbérlet, ingyenes buszjárat Zrece faluba, plusz ingyen belépés a Zrece-i termálfürdőbe. A Terra Reisennél foglaltunk.
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2007.03.22. 11:50
Mi kedden jöttünk haza Rogláról, a 100 cm kissé túlzás a honlapon, de tényleg nagy hó van. Mikor mi mentünk 45 cm írtak, de jó, ha a fele volt. Szóval most kb. 70 cm lehet. Hétfőn egész nap havazott, kb 50 cm friss hó esett. Már a Jurgovo is síelhető.
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
Topik: Rogla
2007.03.22. 11:48
Szia! Mi kedden jöttünk haza. Nagy hó esett hétfőn (hólánccal tudtunk csak felmenni a hegyre), már a Jurgovo 4üléses is működik. Szerintem most van igazán értelme kimenni, egész télen nem volt ekkora hó, mint most. Mi nagyon jól éreztük magunkat. A Hotel Roglában volt a szállásunk, az is tuti volt, a kaja pedig fantasztikus.

Szóval ha most mentek, én nagyon irigy leszek ám :)))
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2007.03.12. 09:57
Igazán szívesen megosztom veletek a fotókat:
http://fototar.t-online.hu/media/sajatMediaLista.jsp?album=1800610

Silent: visszajelöltelek és elküldtem a fotókat még múlt héten, de most vettem észre, hogy valamiért visszajöttek. :)

Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
Topik: Rogla
2007.03.12. 09:07
Köszi szépen az infókat. Valszeg átmegyünk majd Krvavec-re síelni, ha már ott vagyunk.
Azért én még reménykedem, hátha változik a helyzet.
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2007.03.08. 07:58
De szívesen küldök fotót :) Nagyon jók lettek, szombaton gyönyörűen sütött a nap.

Oké, én lezártam a vitát és sajnálom, hogy félreértettük egymást :)
Egyébként Te merre járták még? Esetleg Szlovénia? Jövőhéten Roglára megyünk, ha van tapasztalatod, szívesen fogadom a topikban.
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2007.03.07. 15:18
FGHKLÉJ: eddig én nem is láttalak itt téged. Nem is rólad volt szó. De ha nem vettem volna észre a Jasna, Miért nem szeretem Szlovákiát topikokban megy a mocskolódás. Erre írtam Silentnek, amit írtam. És nem neked. Erre jössz azzal, hogy én téged sznobnak nézlek. Azt sem tudom ki vagy, eddig egy hozzászólásodat sem láttam. Ajánlom figyelmedbe a két topik végigolvasását, s talán rájössz miért írtam azt, amit írtam. Nem csak én egyedül érzek így! De ez a topik viszont nme arról szól, hogy az én hozzászólásomat minősítsd, hanem arról, hogy leírd: miért szereted Szlovákiát. Hát hajrá, kíváncsi vagyok rá!!!
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2007.03.07. 07:53
FGHKLÉJ: egy percig nem állítottam, hogy sznob az, aki Franciába jár síelni. Ha tehetném, én is oda mennék. De attól pontosan neked és társaidnak nem kell lenézni azt, akinek csak Szlovákiára telik.
Azt pedig én hagy tudjam már jobban, hogy eddig mennyit áltam sorba. Nekem 10 perc volt a maximum. Talán szilveszter napján Csorba-tónál volt 15 is. De ez ugye nem egy áltlagos nap.
A léctaposásról pedig annyit, hogy bunkó emberek mindenhol vannak. Nem azért tapossák egymást, mert nagy a sor, hanem azért, mert parasztok és abszolut nem figyelnek másra, csak magukra.
Szerintem még egszer olvasd el a hozzászólásomat és próbáld meg újra értelmezni.
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2007.03.06. 15:33
Köszi :)) De nincs igazam? Néha olyan érzésem van, hogy aki Szlovákiába jár síelni az már nem is ember. Ezek úgy le tudják nézni, aki ide jár. Ha nincs Spyder cuccom, több százezres lécem és nem járok ki egy szezon alatt akár több hétre is Ausztriába, Franciába akkor már én nem is szerethetek síelni? Ez annyira bosszant. De mindegy. Én sz*rok a véleményükre. :)))
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2007.03.06. 14:51
Mi itt tanultunk meg síelni, nagyon szép emlékek kötnek ide. Rengeteget nevettünk magunkon és egymáson, sokat küszködtünk, néha már-már feladtuk (itt lányokra gondolok), de érdemes volt küzdeni. Mára egészen ügyesen megyünk. Ezeket az élményeket senki nem veheti el tőlünk. S ezt Szlovákia adta nekünk. A szállásunk mindig tiszta volt, s ez a legfontosabb. A kaja mindig finom volt, a fiúknak ez a legfontosabb. :)) A táj gyönyörű, a társaság szuper. Nem kellett az egész napot átautóznunk ahhoz, hogy síelhessünk, ráadásul a gatyánk sem ment rá. Biztosan szerencse kérdése is, de az esetek nagy többségében a hó minősége szuper volt, s 10 percnél soha nem vártunk többet egy felvonóra sem. Kell ennél több egy jó síeléshez??? Nekünk nem! S végül ahol voltuk eddig: Csorba-tó, Ótátrafüred, Tátra Lomnic, Jasna, Donovaly, Rózsahegy, Krompachy, Svit. Nos ennyi. Őszitén kívánom, hogy a síelés ma ne trend, vagy a másikkal való versengést jelentse, hanem a sport szeretetét és örömét.
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2007.03.06. 10:05
vh: jó lenne, ha újra lenne normális gazdája és rendbe hozná kicsit, mert tényleg közel van. Ráadásul olcsó is és van beülős felvonó is. A pálya is jó hosszú lenne...szóval csak szurkolni tudok, hogy jövőre jobb legyen. Miután itt nem jártunk sikerrel, mi is Plejsy-n síeltünk. Nekem tetszett a pálya ott is, csak nem igazán volt hó. A beülős pedig túl lassú, viszont várakozási idő 0 perc volt. Nem bántam meg, hogy azt is kipróbáltuk.
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
Topik: Rogla
2007.03.02. 13:21
Sziasztok! Jön valaki március 17-20 között Roglára? Szerintetek van rá esély, hogy tudunk még akkor síelni? Tegnap 70 cm hó volt, ma már csak 60 cm :( Igaz havazik most is...
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2007.03.01. 10:53
Huricano: mi is épp azért mentünk el ide, mert többen ajánlották. De tényleg borzalmas volt. Persze, ha lett volna elég hó, biztosan jót lehetett volna síelni. De így nem. Sztem nem igazán kezelik a pályát, ez az egyik gond. A másik: igaz, hogy először voltam itt, de én azt sem tudtam hol van vége az útnak, hol a parkoló és hol kezdődik a pálya :)
Szóval összességében sztem nem igazán van normális gazdája a pályának. De ha mentek, akkor kíváncsi lennék a véleményedre, élményeitekre.
Egyébként ne gondold, hogy én vagyok túl igényes, Szlovákián kívül máshová még nem volt lehetőségem elmenni :)
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2007.03.01. 10:47
Ehhez azért szeretnék még valamit hozzátenni:

1. Nem biztos, hogy mindenkinek van pénze többször menni egy-egy hétre síelni Ausztriába. Attól még az ember szeretheti ezt a sportot.

2. Van olyan, aki sokszor jár ki egy-egy napra is síelni. Győrből persze megoldható, hogy ebben az esetben Ausztria legyen a célpont, de Heves megyéből, Borsodból nem igazán.

Én nem állítom, hogy Szlovákia a világ közepe, de nem kell "kinevetni" azokat az embereket, akik ide járnak. Mi örülünk, hogy ide is el tudunk menni.
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2007.02.23. 11:19
Robi, Minerel osztom a véleményeteket, annak ellenére, hogy Csorba-tó nekem a szívem csücske, mert itt kezdtem el tanulni síelni.

Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2007.02.21. 15:07
Snipi: én domoszlói vagyok és járunk síelni Szlovákiába. Amit ajánlani tudok: Jasna, Ruzomberok, Donovaly, de a barátaink még Csorba-tóhoz is járnak ki egy-egy napra. Donovaly van a legközelebb, kb. 3 óra autótól, forgalomtól függően.
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2007.02.20. 08:50
Sznóbordos elküldöm mailen a fotókat. Mentünk fel szombat reggel a 6üléseshez és nem akartunk annyit lépcsőzni. Elindultunk a tömeg után, akik egy emelkedőn át próbálták megközelíteni az objektumot :) Egy pasi elesett előttem, szétszórt mindent, ami nála volt. Alig bírt felállni, én meg próbáltam kikerülni. Ráléptem egy jégre, elcsúsztam, kicsavarodott a lábam és ráestem a térdemre. Tehát csak ajánlani tudom mindenkinek: inkább lépcsőzzetek :)))
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2007.02.19. 12:09
Sznóbordos: gondolom észrevettem, hogy eltűntem. Nos sikerült összetörnöm magam, igaz nem síelés közben, hanem a pályára vezető úton. Eredmény: egy hét táppénz :))) Egyébként szuper volt minden, szép idő volt, a szállás is nagyon szuper. Készítettem fotókat, ha érdekel, elküldöm vagy felteszem ide, bár nemtom hogy kell.

Silent: nektek hogyan sikerült a síelés? Sajnos nem láttalak, pedig néztelek folyamatosan :))))
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2007.02.08. 13:45
Silent: csak kellemes utat szeretnék kívánni! Remélem összefutunk, persze csak jelképesen :))) Nehogy átgázolj rajtam :))
következőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.