Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Judy-T által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (93)Időben csökkenő Időben csökkenő
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2007.02.07. 08:43
Silent: mikor is mentek pontosan? Mi pénteken és vasárnap jövünk haza. Melyik pályán leszel fellelhető? Mi sztem az összesen fogunk csúszni, bár nekem kedvencem az erdei kék és az, amelyik most le van zárva. Ahová a kétüléses visz fel. Egyébként a mi csapatunkban is lesz egy snowboardos. Ti hányan mentek? Mi 8-an.
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2007.02.07. 08:04
Silent: akkor én valami hülye helyen foglaltam :) De nem ez a sapim lesz rajtam. Ruhatárat cseréltem :))) Világoskék Fundango ruha, világoskék sapi, aminek fehér műhaj van a tetején. Világoskék Blizzard léc és sajátos síelési tecnika :))))) Ez leszek én :) A párom narancssára dzsekiben és fekete naciban lesz. Ha megismersz minket, azonnal gyere oda hozzánk :)))) Egyébként semmi bajom a snowboardosokkal :))) Csak ne 1 cm-el mellettem húzzanak el :)
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2007.02.06. 14:46
Silent: sajnos nem, de attól még ihatunk :) Mi későn foglaltunk (november), s akkor már nem volt ott hely, pedig azt is néztük.
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2007.02.06. 14:41
Szia Sznóbordos :)))) Mizujs? Láttam a képeidet, tök jók. Majd én is készítek hétvégén és felteszem ide. Azért remélem a kellemetlenségek ellenére jól érezted magad. Mi most megyünk, szoríts, hogy ne temessen be a hó :))) Na jó, ez csak vicc volt. Elhiszem a többieknek, hogy nincs is lavinaveszély. Most hétvégén nem jössz ki? Csúszhatnák együtt, bár tudod, hogy én nem szeretem a boradosokat :)))
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2007.02.06. 14:04
Köszi mindenkinek, kezdek megnyugodni :) Slient: mi Liptovsky Mikulason vettünk ki egy házat. Ti hol lesztek?
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2007.02.06. 13:13
Silent79: mi is pénteken indulunk és teljesen elkeserítették ezzel a lavinaveszéllyel. Tényleg igaz? Hol hallottad? Pedig én pont azt a fenti pályát szeretem, ahová a kétüléses visz fel. A holidayinfo szerint ez nem is működik. Viszont ez a legkisebb baj. De hogy lavinaveszély.... remélem nem maradunk ott a hó alatt, bár én azért a biztonság kedvéért tanulmányoztam mi a teendő ilyen esetben :))) Ha megtudsz bármilyen infót, ird meg lécci, köszi.
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2007.02.05. 15:37
KK: nagyon örülök, hogy jól éreztétek magatokat. A gyerekek biztosan sokat tanultak ennyi idő alatt. Mi most hétvégén megyünk, remélem legalább ilyen kellemes élményekkel térünk haza :)
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2007.01.30. 08:45
Vasárnap voltunk ott, de borzalmas állapotok fogadtak bennünket. Összesen 1 db síelővel találkoztunk, a pálya nagyon köves volt, a fű is kilátszott. A biztonsági rendszer pedig hihetetlen. Az ember azt sem tudja hol van éppen. A barátaink mentek fölfelé az úton, s kiderült, hogy már régen a sípályán autóznak. Mintha az ember a középkorba csöppent volna. Ez még Szlovákiához képest is nagyon elmaradott hely, nem véletlen, hogy még a holidayinfo-n sem lehet találni róla infót.
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2007.01.26. 12:51
Igaz kis késéssel, de megkaptam a hoteltől az infókat. Szóval a Sípark Erika működik, esett a hó is, szombaton nyitnak. Akinek esetleg szállásra van ott szüksége szóljon, a hotelben dolgozó kedves, magyarul is beszélő hölgy megadta a telefonszámát. A hotel 5 km-re van a felvonótól.
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
Topik: Krvavec
2007.01.25. 13:14
Zalán köszi ezt a sok értékes infót. Közben szóltak, hogy mégis van hely Roglán, így idén oda megyünk, de jövőre biztosan ellátogatunk Krvavec-re is. A Panziót visszai s mondtuk. Elmentettem az üzenetedet, jövőre biztosan sok hasznát veszem majd. Igazából elég nagy hezitálsában voltunk, hogy Krvavec vagy Rogla, végül a távolság miatt döntöttünk Rogla mellett. Mi Heves megyéből megyünk, még a 3/4 országot is át kell autóznunk, mire egyáltalán Letenyéig elérünk :) Kösz-köszi mégegyszer mindent!!!
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
Topik: Rogla
2007.01.25. 13:10
Annyira drága vagy, hogy ennyi infót írtál nekem. Már annyira várom az utazást, bár előtte megyünk még Jasnára is, 3 napra.
Tudod én nem vagyok ám profi, még csak ez a 3. tél, hogy síelek, így nekem a kék pályák is tökéletesen megfelelnek. Ott sikerélményem van, ott tudok sokat gyakorolni, finomítani a mozgásomat stb. :))) Más helyeken is voltatok már Szlovéniában? Mi Krvavec-en és Maribor-on is gondolkodtunk. Márciusban véletlenül nem jöttök?
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2007.01.25. 10:14
Szia! Én Mátrafüredet tudnám neked ajánlani. Közel van Kékeshez, de Gyöngyöshöz is, nagyon kellemes kis hely, tele jó éttermekkel. A Tornyos Panzió éttermében szuperül főznek. 9000 Ft egy szoba (2 ágyas) reggelivel. Ezen a honlapon több infó is van: http://mosolyis.freeweb.hu/matrafur/vendegl.html

Ha bulizni is szeretnétek, ajánlom a Kóborló éttermet szombaton, oda mi is gyakran járunk :)
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
Topik: Rogla
2007.01.24. 12:48
Topi köszi az infókat. Biztos, hogy 500 m a leghosszabb pálya? Mert a roglai honlap szerint még a felvonók is hosszabbak ennél...
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
Topik: Rogla
2007.01.24. 08:18
Köszi szépen az infókat. A Terra-val utazunk, s ajándék a síbérlet, plusz a fürdőbe ingyenes buszjárat visz le, tehát mindenképpen kipróbáljuk. :)
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
Topik: Rogla
2007.01.23. 15:06
Sikerült szállást foglalnunk a Hotel Rogla-ban, március 17-20. között. Azt ítják, hogy Rogla-n április végéig szokott lenni hó.
Kérdés: volt-e már valaki a hotel Rogla-ban, a ***-os részén, illetve mennyire hóbiztos a pálya március közepén. Ja még valami: a pályák milyen hosszúak? Összhoszt tudom, de egyenként nem találtam rá infót.
Köszi előre is!!!
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
Topik: Krvavec
2007.01.22. 11:29
Kedves Gábor! Hidd el én is azzal a jópár útvonaltervezővel kerestem először az ajánlott, optimális útvonalat. Egyik Ausztrián át írja, másik egyből Szlovéniába, Letenyén át. Ezért mertem megkérezni, hogy ki melyiken érte el a célobjektumot, melyik gyorsabb stb. Neten azt írják Ausztrián át hosszabb, de gyorsabb. Pont, mint Franciaoszágba, Svájcon és Olaszországon keresztül is járnak. Szóval én azért kíváncsi vagyok mások véleményére is ezzel a témával kapcsolatban.
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2007.01.18. 11:52
Eje: ez a termálvizes dolog mégis hogy jön ide? Mint látod a szállása Liptovsky Jan-ban lesz, a Tatralandia pedig ettől jó pár km. Nem hiszem hogy oda vezeték el a vizet. De ha Te tudsz jobb pályát Jasnától a környéken, írd le. Mi is eltöltünk ott februárban 3 napot, hátha meglátogatjuk.
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
Topik: Krvavec
2007.01.18. 10:55
Még valami: ajánlott útvonalnak is nagyon örülnék, a szállás pontos neve pedig: Motel Pri Mlinu/Hotel Silveter*** (Vopovlje)
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
Topik: Krvavec
2007.01.18. 09:59
Sziasztok! Sajnos Rogla-n már nincs szabad hely, így Krvavec-en foglaltunk szállást március közepére. Volt ott mostanában valaki? Tényleg olyan jó a pálya, amennyire írják? A Vopovlje Panzióban van a szállásunk, ott volt már valaki?
Judy-T
93 élménybeszámolót írt
93
19 éve tag
2007.01.18. 07:59
Sipcomb a Chopok Észak (Jasna) kb. 15 km-re található Liptovsky Jan-tól. Ott mindent megtaláltok, amire szükségetek van. Szlovákia egyik legjobb pályarendszere.
elsőelőzőkövetkezőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.